| Stan | Nowy |
| Rozmiar | 3XL |
| Płeć | kobieta |
| Szerokość pod pachami | 80 cm |
| Kolor | biały |
| Kolor dodatkowy | czarny |
| Fason | oversize |
| Dekolt | okrągły |
| Rękaw | krótki rękaw |
| Linia | plus size (duże rozmiary) |
| Długość całkowita | 86 cm |
| Szerokość na dole produktu | 90 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 975b946b-b87c-489c-a7ae-36cb60ea47f9
Podobne wyszukiwania
Tuniki Warszawa
 
(310)
Tuniki Koło
 
(256)
Tuniki Bydgoszcz
 
(109)
Tuniki Lublin
 
(99)
Tuniki Gdańsk
 
(69)
Tuniki Dąbrowa Górnicza
 
(30)
Tuniki Bogoria
 
(30)
Tuniki Włocławek
 
(25)
Tuniki Krosno
 
(22)
Tuniki Kielce
 
(21)
Tuniki Sosnowiec
 
(21)
Tuniki Słupsk
 
(20)
Tuniki Legionowo
 
(20)
Tuniki Bielsko-Biała
 
(20)
Tuniki Rzeszów
 
(18)
Tuniki Krosno
 
(17)
Tuniki Węgorzewo
 
(17)
Tuniki Zbąszyń
 
(16)
Tuniki Czechowice-Dziedzice
 
(15)
Tuniki Mysłowice
 
(15)
Tuniki Gliwice
 
(15)
Tuniki Biała Podlaska
 
(14)
Tuniki Kamionka
 
(14)
Tuniki Jaworzno
 
(14)
Tuniki Elbląg
 
(13)
Tuniki Legnica
 
(13)
Tuniki Ostrowiec Świętokrzyski
 
(12)
Tuniki Opole
 
(12)
Tuniki Przemyśl
 
(12)
Tuniki Stary Kamień
 
(12)
Tuniki Konin
 
(12)
Tuniki Łęczyca
 
(11)
Tuniki Pomiechówek
 
(11)
Tuniki Zgierz
 
(11)
Tuniki Stryszawa
 
(11)
Tuniki Iłża
 
(11)
Tuniki Leszno
 
(11)
Tuniki Nysa
 
(10)
Tuniki Dębowiec
 
(10)
Tuniki Tczew
 
(10)
Tuniki Siedlce
 
(9)
Tuniki Suwałki
 
(9)
Tuniki Wymiarki
 
(9)
Tuniki Celestynów
 
(8)
Tuniki Łuków
 
(8)
Tuniki Michów
 
(8)
Tuniki Rudawa
 
(8)
Tuniki Gryfice
 
(8)
Tuniki Zamość
 
(8)
Tuniki Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Tuniki Pruszków
 
(7)
Tuniki Pabianice
 
(7)
Tuniki Kraczkowa
 
(7)
Tuniki Nowa Ruda
 
(6)
Tuniki Zgorzelec
 
(6)
Tuniki Dziembówko
 
(6)
Tuniki Bogatynia
 
(6)
Tuniki Wołomin
 
(6)
Tuniki Kaczyce
 
(6)
Tuniki Działoszyn
 
(5)
Tuniki Szczecinek
 
(5)
Tuniki Bielsk Podlaski
 
(5)
Tuniki Długosiodło
 
(5)
Tuniki Morąg
 
(5)
Tuniki Piaseczno
 
(5)
Tuniki Krzywiczyny
 
(5)
Tuniki Chodzież
 
(5)
Tuniki Piotrków Trybunalski
 
(5)
Tuniki Bolesławiec
 
(5)
Tuniki Hajnówka
 
(5)
Tuniki Niwka
 
(5)
Tuniki Dzierżoniów
 
(5)
Tuniki Międzychód
 
(5)
Tuniki Tomaszów Mazowiecki
 
(5)
Tuniki Raba Wyżna
 
(5)
Tuniki Turek
 
(5)
Tuniki Jelenia Góra
 
(5)
Tuniki Siecień-Rumunki
 
(5)
Tuniki Jarosław
 
(4)
Tuniki Milicz
 
(4)
Tuniki Brwinów
 
(4)
Tuniki Siemianowice Śląskie
 
(4)
Tuniki Dywity
 
(4)
Tuniki Golasowice
 
(4)
Tuniki Opalenica
 
(4)
Tuniki Kluczbork
 
(4)
Tuniki Olkusz
 
(4)
Tuniki Ruciane-Nida
 
(4)
Tuniki Niepołomice
 
(4)
Tuniki Lubsko
 
(4)
Tuniki Rydułtowy
 
(4)
Tuniki Bolesławiec
 
(4)
Tuniki Trzebaw
 
(4)
Tuniki Mikołajki
 
(4)
Tuniki Ruda
 
(4)
Tuniki Komorniki
 
(4)