| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Producent | Microsoft |
| Kod producenta | 1540 |
| Kolor | czarny |
| Szerokość produktu | 33.30 cm |
| Wysokość produktu | 7.90 cm |
| Głębokość produktu | 27.40 cm |
| Waga produktu | 3.30 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4.900 kg |
| Wersja konsoli | Xbox One |
| Dysk / wbudowana pamięć | 500 GB |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, DVD-ROM |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Złącza | cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Obsługiwane technologie | HDR |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Gry w zestawie | tak |
| Dołączone gry | FIFA 16 (kod do pobrania) |
| Załączone wyposażenie | 1x kontroler |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | nie |
O przedmiocie
Oferta: b1b25387-dadf-408c-ae56-6ee634587765
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(32)
Konsole Łódź
 
(23)
Konsole Wrocław
 
(16)
Konsole Lublin
 
(11)
Konsole Brodnica
 
(11)
Konsole Szczecin
 
(8)
Konsole Poznań
 
(8)
Konsole Sosnowiec
 
(7)
Konsole Bydgoszcz
 
(7)
Konsole Koszalin
 
(7)
Konsole Kraków
 
(6)
Konsole Elbląg
 
(5)
Konsole Gdańsk
 
(5)
Konsole Katowice
 
(5)
Konsole Augustów
 
(4)
Konsole Suwałki
 
(4)
Konsole Libiąż
 
(4)
Konsole Wojkowice
 
(4)
Konsole Tychy
 
(4)
Konsole Kartuzy
 
(4)
Konsole Piastów
 
(4)
Konsole Grudziądz
 
(4)