| Stan | Nowy |
| Płeć | dziewczynka, kobieta |
| Marka | XD Design |
| Pojemność | do 20 l |
| Materiał dominujący | tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | beże i brązy |
| Cechy dodatkowe | elementy odblaskowe, regulowany system nośny, wodoodporny, zabezpieczenie przed kradzieżą, z miejscem na laptopa |
| Nazwa koloru producenta | Brown |
| Kod producenta | P705.766 |
| Model | Bobby Hero Spring |
| Waga | 0.77 kg |
| Wysokość | 38 cm |
| Głębokość (krótszy bok) | 14.0 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 3abd3575-527c-4388-8984-13d9511478f0
Podobne wyszukiwania
Miejskie Warszawa
 
(58)
Miejskie Kraków
 
(40)
Miejskie Gąsawa
 
(19)
Miejskie Wrocław
 
(16)
Miejskie Łódź
 
(13)
Miejskie Wałbrzych
 
(13)
Miejskie Lublin
 
(12)
Miejskie Gdańsk
 
(11)
Miejskie Gdynia
 
(9)
Miejskie Katowice
 
(8)
Miejskie Poznań
 
(6)
Miejskie Grębków
 
(5)
Miejskie Białystok
 
(5)
Miejskie Toruń
 
(5)
Miejskie Rzezawa
 
(5)
Miejskie Krosno
 
(5)
Miejskie Szczecin
 
(5)
Miejskie Zamość
 
(4)
Miejskie Ostrów Wielkopolski
 
(4)
Miejskie Gliwice
 
(4)
Miejskie Rzeszów
 
(4)
Miejskie Bydgoszcz
 
(4)
Miejskie Zielona Góra
 
(4)