| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Xiaomi |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Model telefonu | 12 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | szary |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Funkcje aparatu | zoom, wykrywanie twarzy, lampa błyskowa, samowyzwalacz, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 8K, 4K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 gen 1 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, A-GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, magnetometr, żyroskop, barometr, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie, odblokowanie za pomocą odcisku palca, ładowanie indukcyjne |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Kod producenta | 6934177763878 |
| Szerokość | 70.00 mm |
| Wysokość | 153.00 mm |
| Głębokość | 8.20 mm |
| Waga | 180.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Przekątna ekranu | 6.28 " |
| Gęstość pikseli | 419 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 3.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 4500 mAh |
| Układ graficzny | Adreno 730 |
| Maksymalny czas czuwania | 320 h |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ef07e7ac-869e-47f8-9dd1-f519a63c8696
Podobne wyszukiwania
12 Warszawa
 
(3539)
12 Kielce
 
(578)
12 Ełk
 
(497)
12 Lublin
 
(437)
12 Gliwice
 
(228)
12 Siemianowice Śląskie
 
(171)
12 Opole
 
(150)
12 Sosnowiec
 
(133)
12 Elbląg
 
(106)
12 Zamość
 
(92)
12 Piaseczno
 
(85)
12 Ostrów Wielkopolski
 
(74)
12 Jelenia Góra
 
(65)
12 Mysłowice
 
(55)
12 Stargard
 
(51)
12 Zgierz
 
(50)
12 Wadowice
 
(49)
12 Legionowo
 
(48)
12 Puławy
 
(47)
12 Przemyśl
 
(46)
12 Mikołów
 
(42)
12 Drwalew
 
(42)
12 Jarosław
 
(41)
12 Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
12 Opoka-Kolonia
 
(41)
12 Poniatowa
 
(40)
12 Żywiec
 
(36)
12 Będzin
 
(34)
12 Wągrowiec
 
(31)
12 Morąg
 
(30)
12 Sierpc
 
(30)
12 Kobyłka
 
(30)
12 Łuków
 
(27)
12 Bochnia
 
(27)
12 Śrem
 
(26)
12 Nowy Targ
 
(25)
12 Głubczyce
 
(24)
12 Szczecinek
 
(24)
12 Brwinów
 
(23)
12 Skierniewice
 
(23)
12 Myszków
 
(23)
12 Kłodzko
 
(22)
12 Pruszcz
 
(21)
12 Koło
 
(21)
12 Kamienna Góra
 
(21)
12 Chodzież
 
(21)
12 Mszana Dolna
 
(20)
12 Płońsk
 
(20)
12 Paczków
 
(19)
12 Łęczyca
 
(19)
12 Krotoszyn
 
(19)
12 Rydułtowy
 
(19)
12 Brzozów
 
(19)
12 Limanowa
 
(18)
12 Myślenice
 
(18)
12 Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
12 Hrubieszów
 
(16)
12 Janów Lubelski
 
(16)
12 Ostrów Mazowiecka
 
(16)
12 Chełmno
 
(15)
12 Szczyrk
 
(15)
12 Stary Sącz
 
(15)
12 Syców
 
(14)
12 Wyrazów
 
(14)
12 Plewiska
 
(14)
12 Ząbkowice Śląskie
 
(14)
12 Jabłonna
 
(13)
12 Słupca
 
(13)
12 Gryfice
 
(13)
12 Białogard
 
(13)
12 Kluczbork
 
(13)
12 Braniewo
 
(13)
12 Łęczna
 
(13)
12 Zarszyn
 
(13)
12 Czaplinek
 
(12)
12 Wołów
 
(12)
12 Józefów
 
(11)
12 Łosice
 
(11)
12 Zambrów
 
(11)
12 Krasnystaw
 
(11)
12 Sosnowica
 
(11)
12 Ustroń
 
(11)
12 Libertów
 
(11)
12 Piekoszów
 
(11)
12 Skwierzyna
 
(11)
12 Bogdaniec
 
(10)
12 Przeczyce
 
(10)
12 Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
12 Ropczyce
 
(10)
12 Bukowno
 
(9)
12 Włodawa
 
(9)
12 Lubsko
 
(9)
12 Koluszki
 
(9)
12 Daleszyce
 
(9)
12 Komorniki
 
(9)
12 Milicz
 
(9)