| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Xiaomi |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Model telefonu | 12X |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | fioletowy |
| Materiał | aluminium, szkło, metal |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Funkcje aparatu | zoom, optyczna stabilizacja obrazu, wykrywanie twarzy, panorama, autofocus, lampa błyskowa, samowyzwalacz, HDR, nagrywanie wideo, cyfrowa stabilizacja obrazu, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 8K, 1080p (FullHD), 4K |
| Procesor | inny |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, A-GPS, A-GLONASS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, żyroskop, barometr, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy, tethering (hot-spot), szybkie ładowanie, odblokowanie za pomocą odcisku palca, ładowanie indukcyjne |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN (GTIN) | 6934177763281 |
| Kod producenta | 37022 |
| Szerokość | 69.90 mm |
| Wysokość | 152.70 mm |
| Głębokość | 8.20 mm |
| Waga | 176.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Przekątna ekranu | 6.28 " |
| Gęstość pikseli | 419 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 3.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 4500 mAh |
| Układ graficzny | Adreno 650 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 18243ced-c940-4750-ad8e-c28bf5260aa7
Podobne wyszukiwania
12X Warszawa
 
(3562)
12X Kielce
 
(580)
12X Ełk
 
(495)
12X Lublin
 
(440)
12X Gliwice
 
(228)
12X Siemianowice Śląskie
 
(169)
12X Opole
 
(152)
12X Sosnowiec
 
(133)
12X Elbląg
 
(108)
12X Zamość
 
(92)
12X Piaseczno
 
(87)
12X Ostrów Wielkopolski
 
(74)
12X Jelenia Góra
 
(66)
12X Mysłowice
 
(55)
12X Legionowo
 
(53)
12X Zgierz
 
(51)
12X Stargard
 
(51)
12X Wadowice
 
(50)
12X Puławy
 
(47)
12X Przemyśl
 
(46)
12X Mikołów
 
(43)
12X Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
12X Drwalew
 
(42)
12X Opoka-Kolonia
 
(41)
12X Jarosław
 
(41)
12X Poniatowa
 
(40)
12X Żywiec
 
(37)
12X Wągrowiec
 
(33)
12X Będzin
 
(32)
12X Morąg
 
(30)
12X Kobyłka
 
(29)
12X Sierpc
 
(29)
12X Bochnia
 
(27)
12X Łuków
 
(27)
12X Szczecinek
 
(25)
12X Nowy Targ
 
(24)
12X Skierniewice
 
(24)
12X Myszków
 
(23)
12X Głubczyce
 
(23)
12X Brwinów
 
(22)
12X Kłodzko
 
(22)
12X Kamienna Góra
 
(22)
12X Mszana Dolna
 
(21)
12X Koło
 
(21)
12X Chodzież
 
(21)
12X Pruszcz
 
(21)
12X Paczków
 
(20)
12X Płońsk
 
(20)
12X Łęczyca
 
(19)
12X Myślenice
 
(19)
12X Rydułtowy
 
(19)
12X Brzozów
 
(19)
12X Krotoszyn
 
(17)
12X Limanowa
 
(17)
12X Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
12X Hrubieszów
 
(16)
12X Janów Lubelski
 
(16)
12X Ostrów Mazowiecka
 
(16)
12X Chełmno
 
(15)
12X Szczyrk
 
(15)
12X Syców
 
(14)
12X Wyrazów
 
(14)
12X Plewiska
 
(14)
12X Ząbkowice Śląskie
 
(14)
12X Słupca
 
(13)
12X Jabłonna
 
(13)
12X Łosice
 
(13)
12X Gryfice
 
(13)
12X Stary Sącz
 
(13)
12X Braniewo
 
(13)
12X Kluczbork
 
(13)
12X Łęczna
 
(13)
12X Białogard
 
(13)
12X Zarszyn
 
(13)
12X Czaplinek
 
(12)
12X Wołów
 
(12)
12X Bukowno
 
(11)
12X Józefów
 
(11)
12X Zambrów
 
(11)
12X Krasnystaw
 
(11)
12X Sosnowica
 
(11)
12X Ustroń
 
(11)
12X Libertów
 
(11)
12X Piekoszów
 
(11)
12X Skwierzyna
 
(11)
12X Koluszki
 
(10)
12X Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
12X Daleszyce
 
(10)
12X Ropczyce
 
(10)
12X Włodawa
 
(9)
12X Lubsko
 
(9)
12X Zabierzów
 
(9)
12X Bogdaniec
 
(9)
12X Milicz
 
(9)
12X Sulęcin
 
(9)
12X Drawsko
 
(9)