O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Xiaomi |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Model telefonu | Redmi 13 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2400 px |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 685 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, Galileo |
| Czujniki | czytnik linii papilarnych |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie, odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Kod producenta | 6941812776865 |
| Szerokość | 76.28 mm |
| Wysokość | 168.60 mm |
| Głębokość | 8.30 mm |
| Waga | 205.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.550 kg |
| Przekątna ekranu | 6.79 " |
| Gęstość pikseli | 395 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 108.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 13.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 3.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 5030 mAh |
| Układ graficzny | ARM Mali-G52 MC2 |
| Maksymalny czas czuwania | 300 h |
Oferta: e1dd42bc-5c0c-4fa2-8958-4797f1a42872
Podobne wyszukiwania
Xiaomi Warszawa
 
(3533)
Xiaomi Kielce
 
(517)
Xiaomi Ełk
 
(498)
Xiaomi Lublin
 
(445)
Xiaomi Gliwice
 
(230)
Xiaomi Siemianowice Śląskie
 
(188)
Xiaomi Opole
 
(151)
Xiaomi Sosnowiec
 
(131)
Xiaomi Elbląg
 
(106)
Xiaomi Zamość
 
(93)
Xiaomi Ostrów Wielkopolski
 
(73)
Xiaomi Jelenia Góra
 
(65)
Xiaomi Mysłowice
 
(54)
Xiaomi Zgierz
 
(52)
Xiaomi Stargard
 
(51)
Xiaomi Przemyśl
 
(50)
Xiaomi Puławy
 
(50)
Xiaomi Wadowice
 
(49)
Xiaomi Legionowo
 
(47)
Xiaomi Grodzisk Mazowiecki
 
(45)
Xiaomi Jarosław
 
(43)
Xiaomi Mikołów
 
(42)
Xiaomi Opoka-Kolonia
 
(41)
Xiaomi Drwalew
 
(41)
Xiaomi Poniatowa
 
(40)
Xiaomi Żywiec
 
(36)
Xiaomi Będzin
 
(34)
Xiaomi Wągrowiec
 
(32)
Xiaomi Morąg
 
(30)
Xiaomi Sierpc
 
(30)
Xiaomi Kobyłka
 
(29)
Xiaomi Bochnia
 
(27)
Xiaomi Łuków
 
(27)
Xiaomi Szczecinek
 
(25)
Xiaomi Nowy Targ
 
(24)
Xiaomi Głubczyce
 
(24)
Xiaomi Skierniewice
 
(24)
Xiaomi Kłodzko
 
(22)
Xiaomi Myszków
 
(22)
Xiaomi Kamienna Góra
 
(22)
Xiaomi Brwinów
 
(21)
Xiaomi Mszana Dolna
 
(21)
Xiaomi Paczków
 
(21)
Xiaomi Pruszcz
 
(21)
Xiaomi Koło
 
(21)
Xiaomi Chodzież
 
(21)
Xiaomi Płońsk
 
(20)
Xiaomi Łęczyca
 
(19)
Xiaomi Brzozów
 
(19)
Xiaomi Rydułtowy
 
(19)
Xiaomi Krotoszyn
 
(18)
Xiaomi Myślenice
 
(18)
Xiaomi Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Xiaomi Wyrazów
 
(17)
Xiaomi Janów Lubelski
 
(17)
Xiaomi Limanowa
 
(17)
Xiaomi Chełmno
 
(15)
Xiaomi Szczyrk
 
(15)
Xiaomi Hrubieszów
 
(15)
Xiaomi Stary Sącz
 
(15)
Xiaomi Białogard
 
(14)
Xiaomi Syców
 
(14)
Xiaomi Plewiska
 
(14)
Xiaomi Słupca
 
(14)
Xiaomi Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Xiaomi Jabłonna
 
(13)
Xiaomi Łęczna
 
(13)
Xiaomi Braniewo
 
(13)
Xiaomi Ząbkowice Śląskie
 
(13)
Xiaomi Zarszyn
 
(13)
Xiaomi Łosice
 
(12)
Xiaomi Gryfice
 
(12)
Xiaomi Krasnystaw
 
(12)
Xiaomi Czaplinek
 
(12)
Xiaomi Piekoszów
 
(12)
Xiaomi Józefów
 
(11)
Xiaomi Zambrów
 
(11)
Xiaomi Sosnowica
 
(11)
Xiaomi Kluczbork
 
(11)
Xiaomi Libertów
 
(11)
Xiaomi Ustroń
 
(11)
Xiaomi Skwierzyna
 
(11)
Xiaomi Lubsko
 
(10)
Xiaomi Wołów
 
(10)
Xiaomi Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Xiaomi Ropczyce
 
(10)
Xiaomi Sulęcin
 
(10)
Xiaomi Wałcz
 
(10)
Xiaomi Bukowno
 
(9)
Xiaomi Drawsko
 
(9)
Xiaomi Tarnowo Podgórne
 
(9)
Xiaomi Włodawa
 
(9)
Xiaomi Komorniki
 
(9)
Xiaomi Przeczyce
 
(9)
Xiaomi Daleszyce
 
(9)
Xiaomi Koronowo
 
(9)