| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Xiaomi |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Model telefonu | 13 lite |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Funkcje aparatu | zoom, panorama, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD), 4K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 7 gen 1 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, magnetometr, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie, ładowanie indukcyjne |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Kod producenta | 13LITEMI |
| Szerokość | 72.70 mm |
| Wysokość | 159.20 mm |
| Głębokość | 7.20 mm |
| Waga | 171.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.540 kg |
| Przekątna ekranu | 6.55 " |
| Gęstość pikseli | 402 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 4500 mAh |
| Układ graficzny | Adreno 662 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: db60d083-a0f9-4dd6-a4df-1890acf05093
Podobne wyszukiwania
13 lite Warszawa
 
(3570)
13 lite Kielce
 
(577)
13 lite Ełk
 
(494)
13 lite Lublin
 
(469)
13 lite Gliwice
 
(230)
13 lite Siemianowice Śląskie
 
(172)
13 lite Opole
 
(152)
13 lite Sosnowiec
 
(136)
13 lite Elbląg
 
(105)
13 lite Zamość
 
(93)
13 lite Piaseczno
 
(87)
13 lite Ostrów Wielkopolski
 
(74)
13 lite Jelenia Góra
 
(68)
13 lite Mysłowice
 
(54)
13 lite Legionowo
 
(53)
13 lite Zgierz
 
(51)
13 lite Wadowice
 
(49)
13 lite Stargard
 
(47)
13 lite Przemyśl
 
(46)
13 lite Grodzisk Mazowiecki
 
(44)
13 lite Puławy
 
(43)
13 lite Mikołów
 
(43)
13 lite Drwalew
 
(41)
13 lite Poniatowa
 
(41)
13 lite Jarosław
 
(41)
13 lite Opoka-Kolonia
 
(41)
13 lite Będzin
 
(34)
13 lite Żywiec
 
(33)
13 lite Wągrowiec
 
(32)
13 lite Kobyłka
 
(30)
13 lite Morąg
 
(30)
13 lite Sierpc
 
(29)
13 lite Łuków
 
(27)
13 lite Śrem
 
(26)
13 lite Bochnia
 
(26)
13 lite Szczecinek
 
(25)
13 lite Skierniewice
 
(24)
13 lite Kamienna Góra
 
(24)
13 lite Nowy Targ
 
(24)
13 lite Brwinów
 
(23)
13 lite Myszków
 
(23)
13 lite Głubczyce
 
(23)
13 lite Chodzież
 
(23)
13 lite Kłodzko
 
(22)
13 lite Mszana Dolna
 
(21)
13 lite Pruszcz
 
(21)
13 lite Paczków
 
(20)
13 lite Koło
 
(20)
13 lite Płońsk
 
(20)
13 lite Brzozów
 
(19)
13 lite Łęczyca
 
(19)
13 lite Myślenice
 
(19)
13 lite Rydułtowy
 
(19)
13 lite Limanowa
 
(18)
13 lite Krotoszyn
 
(17)
13 lite Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
13 lite Hrubieszów
 
(16)
13 lite Janów Lubelski
 
(16)
13 lite Stary Sącz
 
(16)
13 lite Ostrów Mazowiecka
 
(16)
13 lite Syców
 
(15)
13 lite Chełmno
 
(15)
13 lite Plewiska
 
(14)
13 lite Wyrazów
 
(14)
13 lite Braniewo
 
(14)
13 lite Ząbkowice Śląskie
 
(14)
13 lite Łęczna
 
(14)
13 lite Słupca
 
(13)
13 lite Białogard
 
(13)
13 lite Jabłonna
 
(13)
13 lite Łosice
 
(13)
13 lite Kluczbork
 
(13)
13 lite Zarszyn
 
(13)
13 lite Gryfice
 
(12)
13 lite Czaplinek
 
(12)
13 lite Bukowno
 
(11)
13 lite Krasnystaw
 
(11)
13 lite Józefów
 
(11)
13 lite Szczyrk
 
(11)
13 lite Koluszki
 
(11)
13 lite Zambrów
 
(11)
13 lite Wołów
 
(11)
13 lite Sosnowica
 
(11)
13 lite Libertów
 
(11)
13 lite Ustroń
 
(11)
13 lite Piekoszów
 
(11)
13 lite Skwierzyna
 
(11)
13 lite Ropczyce
 
(10)
13 lite Daleszyce
 
(10)
13 lite Jelcz-Laskowice
 
(9)
13 lite Lubsko
 
(9)
13 lite Włodawa
 
(9)
13 lite Komorniki
 
(9)
13 lite Milicz
 
(9)
13 lite Sulęcin
 
(9)
13 lite Góra
 
(9)