| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Xiaomi |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Model telefonu | 13T |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne, aluminium |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 2712 x 1220 px |
| Funkcje aparatu | zoom, panorama, lampa błyskowa, samowyzwalacz, HDR, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 7 gen 1 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, A-GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, żyroskop, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie, odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| EAN (GTIN) | 6941812735664 |
| Kod producenta | Xiaomi 13T 8/256GB Meadow Green |
| Szerokość | 162.20 mm |
| Wysokość | 75.70 mm |
| Głębokość | 8.49 mm |
| Waga | 197.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.560 kg |
| Przekątna ekranu | 6.67 " |
| Gęstość pikseli | 445 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 20.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 3.10 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Układ graficzny | ARM Mali-G610 MC6 |
| Kod taryfy celnej | 85171300 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 32255aaf-6fed-4d7e-81cc-d177934bd72c
Podobne wyszukiwania
13T Warszawa
 
(3351)
13T Ełk
 
(624)
13T Kielce
 
(452)
13T Lublin
 
(440)
13T Gliwice
 
(231)
13T Opole
 
(139)
13T Sosnowiec
 
(117)
13T Elbląg
 
(100)
13T Zamość
 
(93)
13T Piaseczno
 
(93)
13T Siemianowice Śląskie
 
(83)
13T Ostrów Wielkopolski
 
(79)
13T Jelenia Góra
 
(63)
13T Legionowo
 
(52)
13T Przemyśl
 
(50)
13T Zgierz
 
(49)
13T Wadowice
 
(44)
13T Jarosław
 
(43)
13T Opoka-Kolonia
 
(41)
13T Mysłowice
 
(40)
13T Będzin
 
(40)
13T Stargard
 
(39)
13T Żywiec
 
(39)
13T Poniatowa
 
(39)
13T Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
13T Puławy
 
(35)
13T Mikołów
 
(35)
13T Sierpc
 
(33)
13T Wągrowiec
 
(30)
13T Bochnia
 
(27)
13T Morąg
 
(27)
13T Nowy Targ
 
(27)
13T Kobyłka
 
(26)
13T Brzozów
 
(25)
13T Szczecinek
 
(25)
13T Kamienna Góra
 
(25)
13T Skierniewice
 
(25)
13T Kłodzko
 
(25)
13T Łuków
 
(24)
13T Myszków
 
(23)
13T Jabłonna
 
(22)
13T Szczyrk
 
(22)
13T Koło
 
(21)
13T Chodzież
 
(21)
13T Brwinów
 
(19)
13T Głubczyce
 
(19)
13T Bogdaniec
 
(19)
13T Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
13T Łęczyca
 
(18)
13T Krotoszyn
 
(17)
13T Kluczbork
 
(17)
13T Janów Lubelski
 
(17)
13T Limanowa
 
(17)
13T Mszana Dolna
 
(17)
13T Rydułtowy
 
(17)
13T Syców
 
(16)
13T Wyrazów
 
(16)
13T Paczków
 
(16)
13T Koluszki
 
(16)
13T Ostrów Mazowiecka
 
(16)
13T Białogard
 
(15)
13T Stary Sącz
 
(15)
13T Myślenice
 
(15)
13T Słupca
 
(14)
13T Płońsk
 
(14)
13T Hrubieszów
 
(14)
13T Ustroń
 
(14)
13T Łęczna
 
(14)
13T Libertów
 
(13)
13T Chełmno
 
(13)
13T Zarszyn
 
(13)
13T Krasnystaw
 
(12)
13T Plewiska
 
(12)
13T Wołów
 
(12)
13T Czaplinek
 
(12)
13T Daleszyce
 
(12)
13T Pruszcz
 
(11)
13T Łosice
 
(11)
13T Gryfice
 
(11)
13T Borówiec
 
(11)
13T Lubsko
 
(11)
13T Zambrów
 
(11)
13T Ropczyce
 
(11)
13T Braniewo
 
(11)
13T Skwierzyna
 
(11)
13T Bukowno
 
(10)
13T Józefów
 
(10)
13T Włodawa
 
(10)
13T Sosnowica
 
(10)
13T Ząbkowice Śląskie
 
(10)
13T Sulęcin
 
(10)
13T Stęszew
 
(9)
13T Opalenica
 
(9)
13T Góra
 
(9)
13T Szynwałd
 
(9)
13T Piekoszów
 
(9)