| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Xiaomi |
| Model | Buds 4 Pro |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe |
| Kolor dominujący | czarny |
| Szerokość produktu | 16.50 cm |
| Wysokość produktu | 19.50 cm |
| Głębokość produktu | 24.00 cm |
| Waga produktu | 170.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.180 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | nie |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Czas czuwania | 36 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 36 h |
| Cechy dodatkowe | Kabel zasilający |
| EAN (GTIN) | 6934177776946 |
| Kod producenta | 6934177776946 |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz, 20000 Hz |
| Złącze ładowania | USB typ C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Impedancja | 24 Ω |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 3d547ebb-4efb-4a6a-865d-55917dd8b9f5
Podobne wyszukiwania
Bezprzewodowe Warszawa
 
(940)
Bezprzewodowe Bydgoszcz
 
(163)
Bezprzewodowe Lublin
 
(115)
Bezprzewodowe Kielce
 
(72)
Bezprzewodowe Piaseczno
 
(48)
Bezprzewodowe Bolesławiec
 
(47)
Bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Bezprzewodowe Opole
 
(36)
Bezprzewodowe Gliwice
 
(32)
Bezprzewodowe Zamość
 
(30)
Bezprzewodowe Sosnowiec
 
(27)
Bezprzewodowe Zawiercie
 
(25)
Bezprzewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(22)
Bezprzewodowe Hrubieszów
 
(22)
Bezprzewodowe Żywiec
 
(15)
Bezprzewodowe Jarosław
 
(15)
Bezprzewodowe Elbląg
 
(14)
Bezprzewodowe Będzin
 
(14)
Bezprzewodowe Brzozów
 
(14)
Bezprzewodowe Przemyśl
 
(13)
Bezprzewodowe Mirzec
 
(13)
Bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Bezprzewodowe Ełk
 
(13)
Bezprzewodowe Starachowice
 
(12)
Bezprzewodowe Jelenia Góra
 
(11)
Bezprzewodowe Łuków
 
(10)
Bezprzewodowe Mysłowice
 
(10)
Bezprzewodowe Krotoszyn
 
(10)
Bezprzewodowe Stanin
 
(10)
Bezprzewodowe Janów Lubelski
 
(10)
Bezprzewodowe Zabierzów
 
(10)
Bezprzewodowe Wadowice
 
(9)
Bezprzewodowe Skierniewice
 
(9)
Bezprzewodowe Myszków
 
(9)
Bezprzewodowe Siemianowice Śląskie
 
(8)
Bezprzewodowe Śrem
 
(8)
Bezprzewodowe Gryfice
 
(8)
Bezprzewodowe Lubsko
 
(8)
Bezprzewodowe Legionowo
 
(8)
Bezprzewodowe Szczecinek
 
(8)
Bezprzewodowe Rydułtowy
 
(8)
Bezprzewodowe Ząbkowice Śląskie
 
(8)
Bezprzewodowe Pasieka
 
(8)
Bezprzewodowe Koronowo
 
(7)
Bezprzewodowe Parczew
 
(7)
Bezprzewodowe Zgierz
 
(7)
Bezprzewodowe Limanowa
 
(7)
Bezprzewodowe Brzeziny
 
(7)
Bezprzewodowe Krzemieniewo
 
(7)
Bezprzewodowe Kruszyn
 
(6)
Bezprzewodowe Choszczno
 
(6)
Bezprzewodowe Stargard
 
(6)
Bezprzewodowe Koło
 
(6)
Bezprzewodowe Tczew
 
(6)
Bezprzewodowe Nowy Targ
 
(6)
Bezprzewodowe Głubczyce
 
(6)
Bezprzewodowe Rozprza
 
(6)
Bezprzewodowe Osielsko
 
(6)
Bezprzewodowe Radziejowice-Parcel
 
(6)
Bezprzewodowe Krasnystaw
 
(5)
Bezprzewodowe Manowo
 
(5)
Bezprzewodowe Przysucha
 
(5)
Bezprzewodowe Świnoujście
 
(5)
Bezprzewodowe Sierpc
 
(5)
Bezprzewodowe Morąg
 
(5)
Bezprzewodowe Puławy
 
(5)
Bezprzewodowe Chodzież
 
(5)
Bezprzewodowe Wołów
 
(5)
Bezprzewodowe Poddębice
 
(5)
Bezprzewodowe Gubin
 
(5)
Bezprzewodowe Bochnia
 
(5)
Bezprzewodowe Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Bezprzewodowe Łęczna
 
(5)
Bezprzewodowe Jakubowizna
 
(5)
Bezprzewodowe Opatów
 
(5)
Bezprzewodowe Środa Wielkopolska
 
(5)
Bezprzewodowe Nowe Brzesko
 
(4)
Bezprzewodowe Bolechowice
 
(4)
Bezprzewodowe Płońsk
 
(4)
Bezprzewodowe Jarocin
 
(4)
Bezprzewodowe Raków
 
(4)
Bezprzewodowe Węgrów
 
(4)
Bezprzewodowe Poraj
 
(4)
Bezprzewodowe Zambrów
 
(4)
Bezprzewodowe Kluczbork
 
(4)
Bezprzewodowe Snochowice
 
(4)
Bezprzewodowe Wągrowiec
 
(4)
Bezprzewodowe Mikołów
 
(4)
Bezprzewodowe Syców
 
(4)
Bezprzewodowe Międzyzdroje
 
(4)
Bezprzewodowe Imielin
 
(4)
Bezprzewodowe Szadek
 
(4)
Bezprzewodowe Nieporęt
 
(4)
Bezprzewodowe Kobyłka
 
(4)
Bezprzewodowe Stara Kamienica
 
(4)
Bezprzewodowe Bukowno
 
(4)