| Stan | Uszkodzony |
| Kod producenta | Mi 9 SE |
| Marka | Xiaomi |
| Model telefonu | Mi 9 SE |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 6941059622499 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Szerokość | 70.50 mm |
| Wysokość | 147.50 mm |
| Głębokość | 7.45 mm |
| Waga | 155.00 g |
| Przekątna ekranu | 5.97 " |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 432 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 20.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | HDR, lampa błyskowa, panorama |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | inny |
| Częstotliwość procesora | 2.30 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 3070 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Układ graficzny | Adreno 616 |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | A-GPS, BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, kompas cyfrowy, żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 20a80ea2-2ee9-4922-b0f8-d068125dc597
Podobne wyszukiwania
Xiaomi Warszawa
 
(3536)
Xiaomi Kielce
 
(585)
Xiaomi Ełk
 
(498)
Xiaomi Lublin
 
(436)
Xiaomi Gliwice
 
(230)
Xiaomi Siemianowice Śląskie
 
(185)
Xiaomi Opole
 
(149)
Xiaomi Sosnowiec
 
(132)
Xiaomi Elbląg
 
(107)
Xiaomi Zamość
 
(92)
Xiaomi Piaseczno
 
(85)
Xiaomi Ostrów Wielkopolski
 
(73)
Xiaomi Jelenia Góra
 
(65)
Xiaomi Mysłowice
 
(55)
Xiaomi Puławy
 
(51)
Xiaomi Zgierz
 
(50)
Xiaomi Stargard
 
(50)
Xiaomi Wadowice
 
(49)
Xiaomi Przemyśl
 
(48)
Xiaomi Legionowo
 
(47)
Xiaomi Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Xiaomi Mikołów
 
(42)
Xiaomi Jarosław
 
(42)
Xiaomi Drwalew
 
(42)
Xiaomi Opoka-Kolonia
 
(41)
Xiaomi Poniatowa
 
(40)
Xiaomi Żywiec
 
(36)
Xiaomi Będzin
 
(34)
Xiaomi Wągrowiec
 
(32)
Xiaomi Sierpc
 
(31)
Xiaomi Kobyłka
 
(30)
Xiaomi Morąg
 
(30)
Xiaomi Łuków
 
(27)
Xiaomi Bochnia
 
(27)
Xiaomi Śrem
 
(26)
Xiaomi Szczecinek
 
(25)
Xiaomi Nowy Targ
 
(25)
Xiaomi Głubczyce
 
(24)
Xiaomi Brwinów
 
(23)
Xiaomi Skierniewice
 
(23)
Xiaomi Myszków
 
(23)
Xiaomi Kamienna Góra
 
(22)
Xiaomi Kłodzko
 
(22)
Xiaomi Pruszcz
 
(21)
Xiaomi Mszana Dolna
 
(21)
Xiaomi Koło
 
(21)
Xiaomi Chodzież
 
(21)
Xiaomi Płońsk
 
(20)
Xiaomi Limanowa
 
(19)
Xiaomi Łęczyca
 
(19)
Xiaomi Kostrzyn nad Odrą
 
(19)
Xiaomi Rydułtowy
 
(19)
Xiaomi Paczków
 
(19)
Xiaomi Krotoszyn
 
(19)
Xiaomi Brzozów
 
(19)
Xiaomi Myślenice
 
(18)
Xiaomi Janów Lubelski
 
(16)
Xiaomi Szczyrk
 
(15)
Xiaomi Hrubieszów
 
(15)
Xiaomi Stary Sącz
 
(15)
Xiaomi Chełmno
 
(15)
Xiaomi Syców
 
(14)
Xiaomi Wyrazów
 
(14)
Xiaomi Plewiska
 
(14)
Xiaomi Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Xiaomi Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Xiaomi Jabłonna
 
(13)
Xiaomi Słupca
 
(13)
Xiaomi Białogard
 
(13)
Xiaomi Gryfice
 
(13)
Xiaomi Kluczbork
 
(13)
Xiaomi Braniewo
 
(13)
Xiaomi Annopol
 
(13)
Xiaomi Łęczna
 
(13)
Xiaomi Zarszyn
 
(13)
Xiaomi Łosice
 
(12)
Xiaomi Czaplinek
 
(12)
Xiaomi Józefów
 
(11)
Xiaomi Krasnystaw
 
(11)
Xiaomi Zambrów
 
(11)
Xiaomi Wołów
 
(11)
Xiaomi Sosnowica
 
(11)
Xiaomi Libertów
 
(11)
Xiaomi Ustroń
 
(11)
Xiaomi Skwierzyna
 
(11)
Xiaomi Przeczyce
 
(10)
Xiaomi Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Xiaomi Ropczyce
 
(10)
Xiaomi Bukowno
 
(9)
Xiaomi Włodawa
 
(9)
Xiaomi Lubsko
 
(9)
Xiaomi Koluszki
 
(9)
Xiaomi Komorniki
 
(9)
Xiaomi Daleszyce
 
(9)
Xiaomi Góra
 
(9)
Xiaomi Sulęcin
 
(9)