| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Xiaomi |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Model telefonu | Mi 9T Pro |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 px |
| Funkcje aparatu | zoom, panorama, autofocus, lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | inny |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, GPS, A-GPS |
| Czujniki | czujnik światła, krokomierz, akcelerometr, żyroskop, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB 3.1 typ C |
| Funkcje | tethering (hot-spot), szybkie ładowanie, odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Zawiera baterie | tak |
| Kod producenta | MI9T_PRO_64GB_BL_BZR_14 |
| Szerokość | 74.30 mm |
| Wysokość | 156.70 mm |
| Głębokość | 8.80 mm |
| Waga | 191.00 g |
| Przekątna ekranu | 6.39 " |
| Gęstość pikseli | 403 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 20.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.84 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 4000 mAh |
| Układ graficzny | Adreno 640 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 3616964f-6939-47aa-b614-51409b76d027
Podobne wyszukiwania
Mi 9T Pro Warszawa
 
(3478)
Mi 9T Pro Ełk
 
(609)
Mi 9T Pro Kielce
 
(456)
Mi 9T Pro Lublin
 
(454)
Mi 9T Pro Gliwice
 
(243)
Mi 9T Pro Opole
 
(146)
Mi 9T Pro Siemianowice Śląskie
 
(145)
Mi 9T Pro Sosnowiec
 
(132)
Mi 9T Pro Elbląg
 
(110)
Mi 9T Pro Zamość
 
(93)
Mi 9T Pro Ostrów Wielkopolski
 
(82)
Mi 9T Pro Jelenia Góra
 
(64)
Mi 9T Pro Mysłowice
 
(56)
Mi 9T Pro Stargard
 
(53)
Mi 9T Pro Przemyśl
 
(52)
Mi 9T Pro Legionowo
 
(51)
Mi 9T Pro Grodzisk Mazowiecki
 
(49)
Mi 9T Pro Wadowice
 
(47)
Mi 9T Pro Puławy
 
(46)
Mi 9T Pro Poniatowa
 
(44)
Mi 9T Pro Mikołów
 
(43)
Mi 9T Pro Zgierz
 
(43)
Mi 9T Pro Będzin
 
(42)
Mi 9T Pro Opoka-Kolonia
 
(41)
Mi 9T Pro Żywiec
 
(40)
Mi 9T Pro Jarosław
 
(38)
Mi 9T Pro Wągrowiec
 
(33)
Mi 9T Pro Sierpc
 
(29)
Mi 9T Pro Łuków
 
(28)
Mi 9T Pro Bochnia
 
(28)
Mi 9T Pro Kłodzko
 
(28)
Mi 9T Pro Kobyłka
 
(27)
Mi 9T Pro Morąg
 
(27)
Mi 9T Pro Szczecinek
 
(26)
Mi 9T Pro Skierniewice
 
(25)
Mi 9T Pro Nowy Targ
 
(24)
Mi 9T Pro Kamienna Góra
 
(23)
Mi 9T Pro Brzozów
 
(23)
Mi 9T Pro Myszków
 
(22)
Mi 9T Pro Głubczyce
 
(22)
Mi 9T Pro Brwinów
 
(21)
Mi 9T Pro Pruszcz
 
(21)
Mi 9T Pro Szczyrk
 
(21)
Mi 9T Pro Wyrazów
 
(21)
Mi 9T Pro Chodzież
 
(21)
Mi 9T Pro Mszana Dolna
 
(20)
Mi 9T Pro Koło
 
(20)
Mi 9T Pro Drwalew
 
(19)
Mi 9T Pro Rydułtowy
 
(19)
Mi 9T Pro Płońsk
 
(18)
Mi 9T Pro Krotoszyn
 
(18)
Mi 9T Pro Paczków
 
(18)
Mi 9T Pro Łęczyca
 
(18)
Mi 9T Pro Janów Lubelski
 
(17)
Mi 9T Pro Myślenice
 
(17)
Mi 9T Pro Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Mi 9T Pro Chełmno
 
(15)
Mi 9T Pro Stary Sącz
 
(15)
Mi 9T Pro Bogdaniec
 
(15)
Mi 9T Pro Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Mi 9T Pro Niwiska
 
(14)
Mi 9T Pro Syców
 
(14)
Mi 9T Pro Gryfice
 
(14)
Mi 9T Pro Lubsko
 
(14)
Mi 9T Pro Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Mi 9T Pro Białogard
 
(13)
Mi 9T Pro Zarszyn
 
(13)
Mi 9T Pro Włodawa
 
(13)
Mi 9T Pro Plewiska
 
(13)
Mi 9T Pro Libertów
 
(13)
Mi 9T Pro Kluczbork
 
(13)
Mi 9T Pro Jabłonna
 
(12)
Mi 9T Pro Łęczna
 
(12)
Mi 9T Pro Józefów
 
(12)
Mi 9T Pro Słupca
 
(12)
Mi 9T Pro Łosice
 
(12)
Mi 9T Pro Krasnystaw
 
(12)
Mi 9T Pro Czaplinek
 
(12)
Mi 9T Pro Borówiec
 
(11)
Mi 9T Pro Braniewo
 
(11)
Mi 9T Pro Ustroń
 
(11)
Mi 9T Pro Skwierzyna
 
(11)
Mi 9T Pro Zelów
 
(10)
Mi 9T Pro Zambrów
 
(10)
Mi 9T Pro Wołów
 
(10)
Mi 9T Pro Sosnowica
 
(10)
Mi 9T Pro Ropczyce
 
(10)
Mi 9T Pro Daleszyce
 
(10)
Mi 9T Pro Góra
 
(10)
Mi 9T Pro Milicz
 
(10)
Mi 9T Pro Sulęcin
 
(10)
Mi 9T Pro Szynwałd
 
(10)
Mi 9T Pro Wałcz
 
(9)
Mi 9T Pro Bukowno
 
(9)
Mi 9T Pro Tarnowo Podgórne
 
(9)
Mi 9T Pro Komorniki
 
(9)