| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Amortyzacja | brak |
| Liczba kół | 2 |
| Liczba trybów jazdy | 3 |
| Waga | 12.5 kg |
| Model | Electric Scooter 1S |
| Zawiera baterie | tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 100 kg |
| Hamulec | tarczowy mechaniczny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Marka | Xiaomi |
| Opony | pneumatyczne dętkowe, |
| Zasięg | 30 km |
| Średnica kół (cale) | 8.5 " |
| Maksymalny kąt nachylenia terenu | 14 ° |
| Moc silnika | 250 W |
| Cechy dodatkowe | bluetooth, dedykowana aplikacja, licznik, oświetlenie, pompowane koła, prędkościomierz, składana, stopka, wodoodporność |
| Kolor | czarny |
O przedmiocie
Oferta: b9ef8d77-7c4c-46c6-98aa-085e61b260e9
Podobne wyszukiwania
Hulajnogi elektryczne Warszawa
 
(205)
Hulajnogi elektryczne Wrocław
 
(87)
Hulajnogi elektryczne Kraków
 
(77)
Hulajnogi elektryczne Poznań
 
(55)
Hulajnogi elektryczne Łódź
 
(42)
Hulajnogi elektryczne Gdańsk
 
(37)
Hulajnogi elektryczne Białystok
 
(31)
Hulajnogi elektryczne Rzeszów
 
(21)
Hulajnogi elektryczne Lublin
 
(20)
Hulajnogi elektryczne Gdynia
 
(20)
Hulajnogi elektryczne Szczecin
 
(19)
Hulajnogi elektryczne Kielce
 
(18)
Hulajnogi elektryczne Bydgoszcz
 
(16)
Hulajnogi elektryczne Pruszków
 
(15)
Hulajnogi elektryczne Świerczyniec
 
(15)
Hulajnogi elektryczne Toruń
 
(14)
Hulajnogi elektryczne Katowice
 
(14)
Hulajnogi elektryczne Opole
 
(11)
Hulajnogi elektryczne Gorzów Wielkopolski
 
(11)
Hulajnogi elektryczne Legnica
 
(10)
Hulajnogi elektryczne Tczew
 
(10)
Hulajnogi elektryczne Zabrze
 
(9)
Hulajnogi elektryczne Płock
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Ruda Śląska
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Olsztyn
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Biała Podlaska
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Sosnowiec
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Sochaczew
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Skierniewice
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Rozogi
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Radom
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Inowrocław
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Bielsko-Biała
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Chorągwica
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Dąbrowa Górnicza
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Siemianowice Śląskie
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Kołobrzeg
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Koszalin
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Piotrków Trybunalski
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Siedlce
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Kalisz
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Rybnik
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Gliwice
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Leszno
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Gumniska
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Śrem
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Osiek
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Tarnów
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Byczyna
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Nysa
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Częstochowa
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Zielona Góra
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Limanowa
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Zduńska Wola
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Pabianice
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Piaseczno
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Józefosław
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Radomsko
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Łask
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Mysłowice
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Konin
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Łańcut
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Stargard
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Żory
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Słupsk
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Zamość
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Przemyśl
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Żywiec
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Gaj
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Banino
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Pogwizdów
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Urzędów
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Nowy Sącz
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Świdnica
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Lębork
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Aleksandrów Łódzki
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Zgorzelec
 
(4)