| Stan | Bardzo dobry |
| Złącza | HDMI, USB, wyjście słuchawkowe |
| Jasność lampy (ANSI) | 500 lm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.800 kg |
| Głębokość produktu | 15.00 cm |
| Pobór mocy | 65 W |
| Kolor | biały |
| Technologia wyświetlania | LED |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym | 30000 h |
| Głośność pracy | 28 dB |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Waga produktu | 1.30 kg |
| Funkcje | korekcja zniekształceń, odtwarzanie filmów z USB |
| Wbudowane głośniki | tak |
| Rozdzielczość podstawowa (px) | 1920 x 1080 |
| Rozdzielczość maksymalna (px) | 1920 x 1080 |
| Maksymalna wielkość obrazu | 120 " |
| Cechy dodatkowe | Android, Bluetooth 5.0, RAM: 2GB, ROM: 16GB |
| Załączone wyposażenie | pilot, Zasilacz |
| Wysokość produktu | 15.00 cm |
| Szerokość produktu | 11.50 cm |
| Kod producenta | BHR5211GL |
| Marka | Xiaomi |
| Model | MI SMART PROJEKCTOR 2 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 37ca3534-b6f7-4a47-bbd2-b36d3d53ae18
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Warszawa
 
(239)
Urządzenia Gdańsk
 
(170)
Urządzenia Wrocław
 
(84)
Urządzenia Kraków
 
(73)
Urządzenia Poznań
 
(60)
Urządzenia Łódź
 
(51)
Urządzenia Szczecin
 
(22)
Urządzenia Białystok
 
(19)
Urządzenia Rzeszów
 
(18)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(16)
Urządzenia Gdynia
 
(16)
Urządzenia Częstochowa
 
(13)
Urządzenia Kobyłka
 
(13)
Urządzenia Kielce
 
(11)
Urządzenia Katowice
 
(11)
Urządzenia Nowy Sącz
 
(10)
Urządzenia Lublin
 
(9)
Urządzenia Gliwice
 
(9)
Urządzenia Rybnik
 
(9)
Urządzenia Bytom
 
(9)
Urządzenia Słupsk
 
(9)
Urządzenia Toruń
 
(9)
Urządzenia Legnica
 
(9)
Urządzenia Opole
 
(9)
Urządzenia Olsztyn
 
(9)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(8)
Urządzenia Włocławek
 
(8)
Urządzenia Dąbrowa Górnicza
 
(7)
Urządzenia Zakręt
 
(7)
Urządzenia Brzesko
 
(7)
Urządzenia Pasym
 
(7)
Urządzenia Sosnowiec
 
(7)
Urządzenia Turek
 
(6)
Urządzenia Stargard
 
(6)
Urządzenia Płock
 
(6)
Urządzenia Tychy
 
(6)
Urządzenia Konin
 
(6)
Urządzenia Koszalin
 
(6)
Urządzenia Zabrze
 
(6)
Urządzenia Krosno
 
(6)
Urządzenia Pruszków
 
(6)
Urządzenia Zielona Góra
 
(6)
Urządzenia Ełk
 
(5)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(5)
Urządzenia Strzelce Opolskie
 
(5)
Urządzenia Inowrocław
 
(5)
Urządzenia Gorzów Wielkopolski
 
(5)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(5)
Urządzenia Radom
 
(5)
Urządzenia Masłomiąca
 
(5)
Urządzenia Wieliczka
 
(5)
Urządzenia Starogard Gdański
 
(5)
Urządzenia Gołdap
 
(5)
Urządzenia Słubice
 
(5)
Urządzenia Dawidy Bankowe
 
(5)
Urządzenia Marki
 
(5)
Urządzenia Piaseczno
 
(5)
Urządzenia Pisarzowice
 
(5)
Urządzenia Wiry
 
(5)
Urządzenia Leszno
 
(5)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Wałbrzych
 
(5)
Urządzenia Młodzieszyn
 
(4)
Urządzenia Zawiercie
 
(4)
Urządzenia Syców
 
(4)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(4)
Urządzenia Lubin
 
(4)
Urządzenia Oleśnica
 
(4)
Urządzenia Krzeszowice
 
(4)
Urządzenia Żyrardów
 
(4)
Urządzenia Cieszyn
 
(4)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(4)
Urządzenia Kędzierzyn-Koźle
 
(4)
Urządzenia Uniejów
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Żary
 
(4)
Urządzenia Mysłowice
 
(4)
Urządzenia Brzeg
 
(4)
Urządzenia Łańcut
 
(4)
Urządzenia Łuków
 
(4)
Urządzenia Września
 
(4)
Urządzenia Porosły
 
(4)
Urządzenia Suchy Dwór
 
(4)
Urządzenia Gniezno
 
(4)
Urządzenia Tymbark
 
(4)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(4)
Urządzenia Ruda Śląska
 
(4)
Urządzenia Bełchatów
 
(4)
Urządzenia Tomaszów Lubelski
 
(4)