| Stan | Bardzo dobry |
| Waga produktu | 109.00 g |
| Rozdzielczość | 23.80 Mpx |
| Kolor | czarny |
| Złącza | USB |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Stabilizator obrazu | cyfrowy |
| Kod producenta | 6970244526250 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.300 kg |
| EAN (GTIN) | 6970244526250 |
| Cechy dodatkowe | wodoszczelność |
| Pojemność akumulatora | 1600 mAh |
| Szerokość produktu | 7.80 cm |
| Przeznaczenie | rower |
| Wysokość produktu | 6.74 cm |
| Model | Mi Sphere Camera Kit 360 Panoramic |
| Głębokość produktu | 2.40 cm |
| Marka | Xiaomi |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
| Funkcje | mikrofon, wodoodporność |
| Matryca | CMOS |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a92e1a98-6009-4c76-afd1-221d95cf6c7b
Podobne wyszukiwania
Kamery Warszawa
 
(98)
Kamery Wrocław
 
(44)
Kamery Kraków
 
(27)
Kamery Poznań
 
(21)
Kamery Gdańsk
 
(19)
Kamery Łódź
 
(17)
Kamery Katowice
 
(13)
Kamery Lublin
 
(11)
Kamery Kielce
 
(8)
Kamery Brodnica
 
(8)
Kamery Białystok
 
(7)
Kamery Szczecin
 
(7)
Kamery Bydgoszcz
 
(7)
Kamery Toruń
 
(6)
Kamery Olsztyn
 
(6)
Kamery Zabrze
 
(6)
Kamery Bielsko-Biała
 
(6)
Kamery Nowy Sącz
 
(6)
Kamery Gdynia
 
(5)
Kamery Lubin
 
(5)
Kamery Rzeszów
 
(5)
Kamery Puławy
 
(5)
Kamery Płock
 
(4)
Kamery Jadowniki
 
(4)
Kamery Krotoszyn
 
(4)
Kamery Piła
 
(4)
Kamery Jelenia Góra
 
(4)
Kamery Dębno
 
(4)
Kamery Ząbki
 
(4)
Kamery Tarnów
 
(4)
Kamery Chełm
 
(4)
Kamery Mysłowice
 
(4)