| Stan | Nowy |
| Marka | Xiaomi |
| Model | Mi True Wireless Earbuds Basic 2 |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe |
| Kolor dominujący | czarny |
| Szerokość produktu | 2.67 cm |
| Wysokość produktu | 2.16 cm |
| Głębokość produktu | 1.64 cm |
| Waga produktu | 35.40 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.082 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | półotwarta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | nie |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Czas czuwania | 150 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 4 h |
| Cechy dodatkowe | wbudowane przyciski sterujące |
| Załączone wyposażenie | Etui do ładowania |
| EAN (GTIN) | 6934177717727 |
| Kod producenta | ZBW4502GL |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz, 2000 Hz |
| Złącze ładowania | microUSB |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Impedancja | 16 Ω |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e73ed920-9999-4c22-8059-0367806bf0c7
Podobne wyszukiwania
Bezprzewodowe Warszawa
 
(951)
Bezprzewodowe Lublin
 
(116)
Bezprzewodowe Kielce
 
(75)
Bezprzewodowe Bolesławiec
 
(47)
Bezprzewodowe Piaseczno
 
(43)
Bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Bezprzewodowe Opole
 
(34)
Bezprzewodowe Gliwice
 
(32)
Bezprzewodowe Zamość
 
(31)
Bezprzewodowe Sosnowiec
 
(27)
Bezprzewodowe Zawiercie
 
(25)
Bezprzewodowe Hrubieszów
 
(23)
Bezprzewodowe Żywiec
 
(15)
Bezprzewodowe Elbląg
 
(15)
Bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Bezprzewodowe Będzin
 
(14)
Bezprzewodowe Ełk
 
(13)
Bezprzewodowe Brzozów
 
(13)
Bezprzewodowe Przemyśl
 
(13)
Bezprzewodowe Mirzec
 
(13)
Bezprzewodowe Starachowice
 
(12)
Bezprzewodowe Jarosław
 
(12)
Bezprzewodowe Jelenia Góra
 
(11)
Bezprzewodowe Zabierzów
 
(10)
Bezprzewodowe Stanin
 
(10)
Bezprzewodowe Łuków
 
(10)
Bezprzewodowe Janów Lubelski
 
(10)
Bezprzewodowe Krotoszyn
 
(10)
Bezprzewodowe Myszków
 
(9)
Bezprzewodowe Skierniewice
 
(9)
Bezprzewodowe Mysłowice
 
(9)
Bezprzewodowe Gryfice
 
(9)
Bezprzewodowe Wadowice
 
(9)
Bezprzewodowe Rydułtowy
 
(8)
Bezprzewodowe Siemianowice Śląskie
 
(8)
Bezprzewodowe Lubsko
 
(8)
Bezprzewodowe Śrem
 
(8)
Bezprzewodowe Ząbkowice Śląskie
 
(8)
Bezprzewodowe Pasieka
 
(8)
Bezprzewodowe Limanowa
 
(7)
Bezprzewodowe Szczecinek
 
(7)
Bezprzewodowe Legionowo
 
(7)
Bezprzewodowe Brzeziny
 
(7)
Bezprzewodowe Stargard
 
(7)
Bezprzewodowe Parczew
 
(7)
Bezprzewodowe Puławy
 
(7)
Bezprzewodowe Krzemieniewo
 
(7)
Bezprzewodowe Koronowo
 
(7)
Bezprzewodowe Zgierz
 
(7)
Bezprzewodowe Radziejowice-Parcel
 
(6)
Bezprzewodowe Kruszyn
 
(6)
Bezprzewodowe Rozprza
 
(6)
Bezprzewodowe Tczew
 
(6)
Bezprzewodowe Osielsko
 
(6)
Bezprzewodowe Koło
 
(6)
Bezprzewodowe Nowy Targ
 
(6)
Bezprzewodowe Choszczno
 
(6)
Bezprzewodowe Świnoujście
 
(6)
Bezprzewodowe Sierpc
 
(5)
Bezprzewodowe Środa Wielkopolska
 
(5)
Bezprzewodowe Jakubowizna
 
(5)
Bezprzewodowe Wołów
 
(5)
Bezprzewodowe Opatów
 
(5)
Bezprzewodowe Manowo
 
(5)
Bezprzewodowe Morąg
 
(5)
Bezprzewodowe Chodzież
 
(5)
Bezprzewodowe Poddębice
 
(5)
Bezprzewodowe Bochnia
 
(5)
Bezprzewodowe Krasnystaw
 
(5)
Bezprzewodowe Łęczna
 
(5)
Bezprzewodowe Snochowice
 
(4)
Bezprzewodowe Słupca
 
(4)
Bezprzewodowe Zambrów
 
(4)
Bezprzewodowe Jarocin
 
(4)
Bezprzewodowe Raków
 
(4)
Bezprzewodowe Węgrów
 
(4)
Bezprzewodowe Ustroń
 
(4)
Bezprzewodowe Wągrowiec
 
(4)
Bezprzewodowe Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Bezprzewodowe Stara Kamienica
 
(4)
Bezprzewodowe Kluczbork
 
(4)
Bezprzewodowe Międzyzdroje
 
(4)
Bezprzewodowe Bukowno
 
(4)
Bezprzewodowe Kobyłka
 
(4)
Bezprzewodowe Syców
 
(4)
Bezprzewodowe Bolechowice
 
(4)
Bezprzewodowe Nieporęt
 
(4)
Bezprzewodowe Poraj
 
(4)
Bezprzewodowe Szadek
 
(4)
Bezprzewodowe Imielin
 
(4)
Bezprzewodowe Głubczyce
 
(4)
Bezprzewodowe Łysomice
 
(4)
Bezprzewodowe Mikołów
 
(4)
Bezprzewodowe Płońsk
 
(4)
Bezprzewodowe Przysucha
 
(4)
Bezprzewodowe Nowe Brzesko
 
(4)