| Stan | Bardzo dobry |
| Marka telefonu | Xiaomi |
| Model telefonu | Mi 11 Lite 5G |
| Kod producenta | MZB093YEU |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | szkło |
| Szerokość | 75.73 mm |
| Wysokość | 160.53 mm |
| Głębokość | 6.81 mm |
| Waga | 159.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Przekątna ekranu | 6.55 " |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 402 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 64.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 20.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 720p (HD) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 732G |
| Częstotliwość procesora | 2.40 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4250 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Układ graficzny | Adreno 618 |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | A-GPS, Galileo, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, magnetometr, żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, przypomnienia, zegar |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Maksymalny czas rozmów | 4250 mAh |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
O przedmiocie
Oferta: 4949eaf8-f996-421d-adbd-a91ca3aabe88
Podobne wyszukiwania
Xiaomi Warszawa
 
(3377)
Xiaomi Ełk
 
(598)
Xiaomi Kielce
 
(456)
Xiaomi Lublin
 
(445)
Xiaomi Gliwice
 
(225)
Xiaomi Opole
 
(141)
Xiaomi Sosnowiec
 
(117)
Xiaomi Elbląg
 
(100)
Xiaomi Zamość
 
(92)
Xiaomi Piaseczno
 
(91)
Xiaomi Siemianowice Śląskie
 
(82)
Xiaomi Ostrów Wielkopolski
 
(80)
Xiaomi Jelenia Góra
 
(66)
Xiaomi Legionowo
 
(51)
Xiaomi Mysłowice
 
(49)
Xiaomi Zgierz
 
(49)
Xiaomi Przemyśl
 
(49)
Xiaomi Wadowice
 
(44)
Xiaomi Jarosław
 
(43)
Xiaomi Opoka-Kolonia
 
(41)
Xiaomi Poniatowa
 
(40)
Xiaomi Stargard
 
(40)
Xiaomi Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Xiaomi Żywiec
 
(40)
Xiaomi Będzin
 
(40)
Xiaomi Mikołów
 
(36)
Xiaomi Puławy
 
(35)
Xiaomi Wągrowiec
 
(30)
Xiaomi Łuków
 
(29)
Xiaomi Bochnia
 
(29)
Xiaomi Sierpc
 
(29)
Xiaomi Kobyłka
 
(27)
Xiaomi Kamienna Góra
 
(27)
Xiaomi Morąg
 
(27)
Xiaomi Kłodzko
 
(27)
Xiaomi Nowy Targ
 
(26)
Xiaomi Brzozów
 
(25)
Xiaomi Szczecinek
 
(24)
Xiaomi Skierniewice
 
(23)
Xiaomi Chodzież
 
(21)
Xiaomi Brwinów
 
(20)
Xiaomi Szczyrk
 
(20)
Xiaomi Koło
 
(20)
Xiaomi Myszków
 
(20)
Xiaomi Głubczyce
 
(20)
Xiaomi Limanowa
 
(19)
Xiaomi Jabłonna
 
(19)
Xiaomi Mszana Dolna
 
(18)
Xiaomi Krotoszyn
 
(18)
Xiaomi Paczków
 
(18)
Xiaomi Łęczyca
 
(18)
Xiaomi Rydułtowy
 
(18)
Xiaomi Janów Lubelski
 
(17)
Xiaomi Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Xiaomi Myślenice
 
(17)
Xiaomi Syców
 
(16)
Xiaomi Wyrazów
 
(16)
Xiaomi Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Xiaomi Białogard
 
(15)
Xiaomi Chełmno
 
(15)
Xiaomi Hrubieszów
 
(15)
Xiaomi Płońsk
 
(15)
Xiaomi Bogdaniec
 
(14)
Xiaomi Stary Sącz
 
(14)
Xiaomi Libertów
 
(14)
Xiaomi Zarszyn
 
(14)
Xiaomi Plewiska
 
(13)
Xiaomi Kluczbork
 
(13)
Xiaomi Ustroń
 
(13)
Xiaomi Pruszcz
 
(12)
Xiaomi Łosice
 
(12)
Xiaomi Gryfice
 
(12)
Xiaomi Lubsko
 
(12)
Xiaomi Czaplinek
 
(12)
Xiaomi Daleszyce
 
(12)
Xiaomi Łęczna
 
(11)
Xiaomi Borówiec
 
(11)
Xiaomi Krasnystaw
 
(11)
Xiaomi Zambrów
 
(11)
Xiaomi Ropczyce
 
(11)
Xiaomi Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Xiaomi Skwierzyna
 
(11)
Xiaomi Słupca
 
(11)
Xiaomi Bukowno
 
(10)
Xiaomi Józefów
 
(10)
Xiaomi Koluszki
 
(10)
Xiaomi Sosnowica
 
(10)
Xiaomi Wołów
 
(10)
Xiaomi Braniewo
 
(10)
Xiaomi Szynwałd
 
(10)
Xiaomi Sulęcin
 
(10)
Xiaomi Włodawa
 
(9)
Xiaomi Komorniki
 
(9)
Xiaomi Stęszew
 
(9)
Xiaomi Opalenica
 
(9)
Xiaomi Góra
 
(9)