| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | 6941812737163 |
| Marka | Xiaomi |
| Model telefonu | Redmi Note 14 Pro 5G |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 6941812737163 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | szkło |
| Szerokość | 74.00 mm |
| Wysokość | 162.00 mm |
| Waga | 190.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.380 kg |
| Przekątna ekranu | 6.67 " |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 446 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 0.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 0.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa |
| Procesor | MediaTek Dimensity 7300-Ultra |
| Częstotliwość procesora | 2.50 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5500 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC), szybkie ładowanie, tethering (hot-spot) |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: dcec7106-d97d-438b-90e5-6aad0ea9d3ce
Podobne wyszukiwania
Xiaomi Warszawa
 
(3680)
Xiaomi Ełk
 
(626)
Xiaomi Kielce
 
(462)
Xiaomi Lublin
 
(457)
Xiaomi Gliwice
 
(243)
Xiaomi Opole
 
(151)
Xiaomi Sosnowiec
 
(122)
Xiaomi Elbląg
 
(104)
Xiaomi Siemianowice Śląskie
 
(101)
Xiaomi Zamość
 
(88)
Xiaomi Ostrów Wielkopolski
 
(82)
Xiaomi Mysłowice
 
(59)
Xiaomi Jelenia Góra
 
(59)
Xiaomi Przemyśl
 
(51)
Xiaomi Stargard
 
(50)
Xiaomi Legionowo
 
(49)
Xiaomi Wadowice
 
(47)
Xiaomi Drwalew
 
(45)
Xiaomi Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Xiaomi Zgierz
 
(43)
Xiaomi Poniatowa
 
(42)
Xiaomi Jarosław
 
(42)
Xiaomi Mikołów
 
(42)
Xiaomi Opoka-Kolonia
 
(41)
Xiaomi Żywiec
 
(40)
Xiaomi Puławy
 
(39)
Xiaomi Wągrowiec
 
(35)
Xiaomi Będzin
 
(34)
Xiaomi Kamienna Góra
 
(30)
Xiaomi Sierpc
 
(30)
Xiaomi Łuków
 
(28)
Xiaomi Kobyłka
 
(28)
Xiaomi Bochnia
 
(28)
Xiaomi Kłodzko
 
(28)
Xiaomi Skierniewice
 
(27)
Xiaomi Morąg
 
(27)
Xiaomi Szczecinek
 
(26)
Xiaomi Brzozów
 
(25)
Xiaomi Nowy Targ
 
(24)
Xiaomi Głubczyce
 
(22)
Xiaomi Myszków
 
(22)
Xiaomi Wyrazów
 
(21)
Xiaomi Szczyrk
 
(21)
Xiaomi Chodzież
 
(21)
Xiaomi Pruszcz
 
(21)
Xiaomi Brwinów
 
(20)
Xiaomi Mszana Dolna
 
(20)
Xiaomi Krotoszyn
 
(19)
Xiaomi Rydułtowy
 
(19)
Xiaomi Łęczyca
 
(18)
Xiaomi Paczków
 
(18)
Xiaomi Płońsk
 
(18)
Xiaomi Janów Lubelski
 
(17)
Xiaomi Koło
 
(17)
Xiaomi Myślenice
 
(17)
Xiaomi Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Xiaomi Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Xiaomi Chełmno
 
(15)
Xiaomi Stary Sącz
 
(15)
Xiaomi Syców
 
(14)
Xiaomi Gryfice
 
(14)
Xiaomi Łosice
 
(14)
Xiaomi Niwiska
 
(14)
Xiaomi Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Xiaomi Zarszyn
 
(13)
Xiaomi Białogard
 
(13)
Xiaomi Łęczna
 
(13)
Xiaomi Plewiska
 
(13)
Xiaomi Libertów
 
(13)
Xiaomi Jabłonna
 
(12)
Xiaomi Józefów
 
(12)
Xiaomi Bogdaniec
 
(12)
Xiaomi Czaplinek
 
(12)
Xiaomi Krasnystaw
 
(12)
Xiaomi Słupca
 
(11)
Xiaomi Borówiec
 
(11)
Xiaomi Włodawa
 
(11)
Xiaomi Wołów
 
(11)
Xiaomi Braniewo
 
(11)
Xiaomi Kluczbork
 
(11)
Xiaomi Skwierzyna
 
(11)
Xiaomi Wałcz
 
(10)
Xiaomi Zambrów
 
(10)
Xiaomi Sosnowica
 
(10)
Xiaomi Daleszyce
 
(10)
Xiaomi Ćwiklice
 
(10)
Xiaomi Milicz
 
(10)
Xiaomi Sulęcin
 
(10)
Xiaomi Ustroń
 
(10)
Xiaomi Piekoszów
 
(10)
Xiaomi Bukowno
 
(9)
Xiaomi Zelów
 
(9)
Xiaomi Tarnowo Podgórne
 
(9)
Xiaomi Ropczyce
 
(9)
Xiaomi Komorniki
 
(9)
Xiaomi Góra
 
(9)