| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | 6941812737118 |
| Marka | Xiaomi |
| Model telefonu | Redmi Note 14 Pro 5G |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 6941812737118 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | metal, szkło |
| Szerokość | 74.42 mm |
| Wysokość | 162.33 mm |
| Głębokość | 8.40 mm |
| Waga | 190.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.360 kg |
| Przekątna ekranu | 6.67 " |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 446 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 2712 x 1220 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 20.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, cyfrowa stabilizacja obrazu, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K, 720p (HD), 1080p (FullHD) |
| Procesor | MediaTek Helio G99 |
| Częstotliwość procesora | 2.50 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5110 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Układ graficzny | Arm Mali-G615 MC2 |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czytnik linii papilarnych |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC), szybkie ładowanie, tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 300 h |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: fd7680d8-4759-48d9-ad3c-9f9344cc99a0
Podobne wyszukiwania
Xiaomi Warszawa
 
(3541)
Xiaomi Kielce
 
(585)
Xiaomi Ełk
 
(498)
Xiaomi Lublin
 
(436)
Xiaomi Gliwice
 
(231)
Xiaomi Siemianowice Śląskie
 
(185)
Xiaomi Opole
 
(149)
Xiaomi Sosnowiec
 
(132)
Xiaomi Elbląg
 
(109)
Xiaomi Zamość
 
(92)
Xiaomi Piaseczno
 
(85)
Xiaomi Ostrów Wielkopolski
 
(73)
Xiaomi Jelenia Góra
 
(65)
Xiaomi Mysłowice
 
(55)
Xiaomi Puławy
 
(51)
Xiaomi Zgierz
 
(50)
Xiaomi Stargard
 
(50)
Xiaomi Wadowice
 
(49)
Xiaomi Przemyśl
 
(49)
Xiaomi Legionowo
 
(47)
Xiaomi Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Xiaomi Mikołów
 
(42)
Xiaomi Jarosław
 
(42)
Xiaomi Drwalew
 
(42)
Xiaomi Opoka-Kolonia
 
(41)
Xiaomi Poniatowa
 
(40)
Xiaomi Żywiec
 
(36)
Xiaomi Będzin
 
(34)
Xiaomi Wągrowiec
 
(32)
Xiaomi Sierpc
 
(31)
Xiaomi Kobyłka
 
(30)
Xiaomi Morąg
 
(30)
Xiaomi Łuków
 
(27)
Xiaomi Bochnia
 
(27)
Xiaomi Śrem
 
(26)
Xiaomi Nowy Targ
 
(25)
Xiaomi Szczecinek
 
(24)
Xiaomi Głubczyce
 
(24)
Xiaomi Brwinów
 
(23)
Xiaomi Skierniewice
 
(23)
Xiaomi Myszków
 
(23)
Xiaomi Kłodzko
 
(22)
Xiaomi Kamienna Góra
 
(22)
Xiaomi Pruszcz
 
(21)
Xiaomi Koło
 
(21)
Xiaomi Chodzież
 
(21)
Xiaomi Mszana Dolna
 
(21)
Xiaomi Płońsk
 
(20)
Xiaomi Paczków
 
(19)
Xiaomi Krotoszyn
 
(19)
Xiaomi Limanowa
 
(19)
Xiaomi Rydułtowy
 
(19)
Xiaomi Łęczyca
 
(19)
Xiaomi Brzozów
 
(19)
Xiaomi Myślenice
 
(18)
Xiaomi Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Xiaomi Janów Lubelski
 
(16)
Xiaomi Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Xiaomi Chełmno
 
(15)
Xiaomi Szczyrk
 
(15)
Xiaomi Hrubieszów
 
(15)
Xiaomi Stary Sącz
 
(15)
Xiaomi Syców
 
(14)
Xiaomi Wyrazów
 
(14)
Xiaomi Plewiska
 
(14)
Xiaomi Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Xiaomi Słupca
 
(13)
Xiaomi Jabłonna
 
(13)
Xiaomi Białogard
 
(13)
Xiaomi Gryfice
 
(13)
Xiaomi Kluczbork
 
(13)
Xiaomi Braniewo
 
(13)
Xiaomi Annopol
 
(13)
Xiaomi Łęczna
 
(13)
Xiaomi Zarszyn
 
(13)
Xiaomi Łosice
 
(12)
Xiaomi Czaplinek
 
(12)
Xiaomi Józefów
 
(11)
Xiaomi Krasnystaw
 
(11)
Xiaomi Zambrów
 
(11)
Xiaomi Wołów
 
(11)
Xiaomi Sosnowica
 
(11)
Xiaomi Libertów
 
(11)
Xiaomi Ustroń
 
(11)
Xiaomi Skwierzyna
 
(11)
Xiaomi Bogdaniec
 
(10)
Xiaomi Przeczyce
 
(10)
Xiaomi Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Xiaomi Ropczyce
 
(10)
Xiaomi Bukowno
 
(9)
Xiaomi Włodawa
 
(9)
Xiaomi Lubsko
 
(9)
Xiaomi Koluszki
 
(9)
Xiaomi Komorniki
 
(9)
Xiaomi Daleszyce
 
(9)
Xiaomi Góra
 
(9)