| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kod producenta | C7628692 |
| Marka | Xiaomi |
| Model telefonu | Redmi 8 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | szkło, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 75.40 mm |
| Wysokość | 156.50 mm |
| Głębokość | 9.40 mm |
| Waga | 188.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
| Przekątna ekranu | 6.22 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 270 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 720 x 1520 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 439 |
| Częstotliwość procesora | 1.95 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 512 GB |
| Układ graficzny | Adreno 505 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | A-GLONASS, BeiDou, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, kompas cyfrowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB 3.1 typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, kalendarz, kalkulator |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 16 dni |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
O przedmiocie
Oferta: 3e8d1b4e-e363-4437-bdc8-2bd7d4b0aac0
Podobne wyszukiwania
Redmi 8 Warszawa
 
(3679)
Redmi 8 Ełk
 
(616)
Redmi 8 Kielce
 
(488)
Redmi 8 Lublin
 
(458)
Redmi 8 Gliwice
 
(229)
Redmi 8 Opole
 
(151)
Redmi 8 Sosnowiec
 
(132)
Redmi 8 Siemianowice Śląskie
 
(106)
Redmi 8 Elbląg
 
(105)
Redmi 8 Zamość
 
(88)
Redmi 8 Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Redmi 8 Jelenia Góra
 
(59)
Redmi 8 Mysłowice
 
(54)
Redmi 8 Stargard
 
(54)
Redmi 8 Przemyśl
 
(49)
Redmi 8 Legionowo
 
(49)
Redmi 8 Wadowice
 
(47)
Redmi 8 Zgierz
 
(45)
Redmi 8 Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Redmi 8 Poniatowa
 
(42)
Redmi 8 Jarosław
 
(42)
Redmi 8 Opoka-Kolonia
 
(41)
Redmi 8 Puławy
 
(41)
Redmi 8 Żywiec
 
(40)
Redmi 8 Mikołów
 
(39)
Redmi 8 Wągrowiec
 
(35)
Redmi 8 Będzin
 
(34)
Redmi 8 Kobyłka
 
(31)
Redmi 8 Kamienna Góra
 
(30)
Redmi 8 Sierpc
 
(30)
Redmi 8 Brzozów
 
(29)
Redmi 8 Morąg
 
(28)
Redmi 8 Bochnia
 
(27)
Redmi 8 Łuków
 
(26)
Redmi 8 Kłodzko
 
(25)
Redmi 8 Skierniewice
 
(25)
Redmi 8 Nowy Targ
 
(24)
Redmi 8 Szczecinek
 
(23)
Redmi 8 Głubczyce
 
(23)
Redmi 8 Myszków
 
(22)
Redmi 8 Pruszcz
 
(21)
Redmi 8 Wyrazów
 
(21)
Redmi 8 Szczyrk
 
(21)
Redmi 8 Mszana Dolna
 
(21)
Redmi 8 Chodzież
 
(21)
Redmi 8 Drwalew
 
(20)
Redmi 8 Paczków
 
(20)
Redmi 8 Rydułtowy
 
(19)
Redmi 8 Brwinów
 
(18)
Redmi 8 Krotoszyn
 
(18)
Redmi 8 Łęczyca
 
(18)
Redmi 8 Płońsk
 
(18)
Redmi 8 Janów Lubelski
 
(17)
Redmi 8 Koło
 
(17)
Redmi 8 Myślenice
 
(17)
Redmi 8 Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Redmi 8 Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Redmi 8 Chełmno
 
(15)
Redmi 8 Stary Sącz
 
(15)
Redmi 8 Limanowa
 
(15)
Redmi 8 Syców
 
(14)
Redmi 8 Gryfice
 
(14)
Redmi 8 Łosice
 
(14)
Redmi 8 Niwiska
 
(14)
Redmi 8 Zarszyn
 
(13)
Redmi 8 Białogard
 
(13)
Redmi 8 Łęczna
 
(13)
Redmi 8 Plewiska
 
(13)
Redmi 8 Hrubieszów
 
(13)
Redmi 8 Daleszyce
 
(13)
Redmi 8 Bogdaniec
 
(13)
Redmi 8 Libertów
 
(13)
Redmi 8 Józefów
 
(12)
Redmi 8 Jabłonna
 
(12)
Redmi 8 Krasnystaw
 
(12)
Redmi 8 Czaplinek
 
(12)
Redmi 8 Ząbkowice Śląskie
 
(12)
Redmi 8 Skwierzyna
 
(11)
Redmi 8 Słupca
 
(11)
Redmi 8 Borówiec
 
(11)
Redmi 8 Braniewo
 
(11)
Redmi 8 Kluczbork
 
(11)
Redmi 8 Zambrów
 
(10)
Redmi 8 Wołów
 
(10)
Redmi 8 Sosnowica
 
(10)
Redmi 8 Ustroń
 
(10)
Redmi 8 Milicz
 
(10)
Redmi 8 Sulęcin
 
(10)
Redmi 8 Piekoszów
 
(10)
Redmi 8 Bukowno
 
(9)
Redmi 8 Wałcz
 
(9)
Redmi 8 Włodawa
 
(9)
Redmi 8 Tarnowo Podgórne
 
(9)
Redmi 8 Ropczyce
 
(9)
Redmi 8 Komorniki
 
(9)
Redmi 8 Przeczyce
 
(9)