| Stan | Bardzo dobry |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 10 |
| Złącza | USB typ C |
| Ekran dotykowy | tak |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Czujniki | kompas, krokomierz |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Funkcje w telefonach komórkowych | zegar, własne gry, radio, przypomnienia, latarka, książka telefoniczna, kalkulator, kalendarz, funkcja głośnomówiąca, dyktafon, budzik, alarm wibracyjny |
| Głębokość | 9.1 mm |
| Cechy dodatkowe | odporny na uderzenia |
| Transmisja danych | 5G |
| Marka telefonu | Xiaomi |
| Model telefonu | Redmi 9 |
| Szerokość | 77.01 mm |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Częstotliwość procesora | 2.0 GHz |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 28 Mpx |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC), rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie, tethering (hot-spot) |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| System operacyjny | Android |
| Procesor | MediaTek Helio G80 |
| Zawiera baterie | tak |
| Waga | 198 g |
| Pojemność akumulatora | 5020 mAh |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8 Mpx |
| Funkcje aparatu | HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 px |
| Typ | Smartfon |
| Wysokość | 163.32 mm |
| Kolor | wielokolorowy |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Przekątna ekranu | 6.53 " |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8193d89b-563c-4a33-acf1-fec2e22dab85
Podobne wyszukiwania
Redmi 9 Warszawa
 
(3664)
Redmi 9 Ełk
 
(608)
Redmi 9 Kielce
 
(482)
Redmi 9 Lublin
 
(428)
Redmi 9 Gliwice
 
(228)
Redmi 9 Siemianowice Śląskie
 
(155)
Redmi 9 Opole
 
(151)
Redmi 9 Sosnowiec
 
(123)
Redmi 9 Elbląg
 
(110)
Redmi 9 Zamość
 
(89)
Redmi 9 Ostrów Wielkopolski
 
(83)
Redmi 9 Jelenia Góra
 
(60)
Redmi 9 Mysłowice
 
(56)
Redmi 9 Legionowo
 
(51)
Redmi 9 Stargard
 
(49)
Redmi 9 Przemyśl
 
(49)
Redmi 9 Grodzisk Mazowiecki
 
(49)
Redmi 9 Wadowice
 
(47)
Redmi 9 Puławy
 
(46)
Redmi 9 Poniatowa
 
(44)
Redmi 9 Zgierz
 
(43)
Redmi 9 Mikołów
 
(43)
Redmi 9 Będzin
 
(42)
Redmi 9 Opoka-Kolonia
 
(41)
Redmi 9 Żywiec
 
(40)
Redmi 9 Jarosław
 
(38)
Redmi 9 Wągrowiec
 
(35)
Redmi 9 Kłodzko
 
(29)
Redmi 9 Kobyłka
 
(29)
Redmi 9 Sierpc
 
(29)
Redmi 9 Łuków
 
(28)
Redmi 9 Bochnia
 
(28)
Redmi 9 Kamienna Góra
 
(28)
Redmi 9 Skierniewice
 
(27)
Redmi 9 Morąg
 
(27)
Redmi 9 Nowy Targ
 
(24)
Redmi 9 Szczecinek
 
(23)
Redmi 9 Brzozów
 
(23)
Redmi 9 Myszków
 
(22)
Redmi 9 Głubczyce
 
(22)
Redmi 9 Pruszcz
 
(21)
Redmi 9 Szczyrk
 
(21)
Redmi 9 Wyrazów
 
(21)
Redmi 9 Chodzież
 
(21)
Redmi 9 Brwinów
 
(20)
Redmi 9 Koło
 
(20)
Redmi 9 Drwalew
 
(19)
Redmi 9 Rydułtowy
 
(19)
Redmi 9 Płońsk
 
(18)
Redmi 9 Paczków
 
(18)
Redmi 9 Mszana Dolna
 
(18)
Redmi 9 Łęczyca
 
(18)
Redmi 9 Krotoszyn
 
(17)
Redmi 9 Janów Lubelski
 
(17)
Redmi 9 Myślenice
 
(17)
Redmi 9 Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Redmi 9 Chełmno
 
(15)
Redmi 9 Bogdaniec
 
(15)
Redmi 9 Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Redmi 9 Syców
 
(14)
Redmi 9 Łosice
 
(14)
Redmi 9 Gryfice
 
(14)
Redmi 9 Lubsko
 
(14)
Redmi 9 Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Redmi 9 Niwiska
 
(14)
Redmi 9 Białogard
 
(13)
Redmi 9 Zarszyn
 
(13)
Redmi 9 Plewiska
 
(13)
Redmi 9 Libertów
 
(13)
Redmi 9 Jabłonna
 
(12)
Redmi 9 Józefów
 
(12)
Redmi 9 Stary Sącz
 
(12)
Redmi 9 Czaplinek
 
(12)
Redmi 9 Krasnystaw
 
(12)
Redmi 9 Słupca
 
(11)
Redmi 9 Łęczna
 
(11)
Redmi 9 Włodawa
 
(11)
Redmi 9 Borówiec
 
(11)
Redmi 9 Wołów
 
(11)
Redmi 9 Kluczbork
 
(11)
Redmi 9 Braniewo
 
(11)
Redmi 9 Skwierzyna
 
(11)
Redmi 9 Wałcz
 
(10)
Redmi 9 Zambrów
 
(10)
Redmi 9 Sosnowica
 
(10)
Redmi 9 Daleszyce
 
(10)
Redmi 9 Ustroń
 
(10)
Redmi 9 Góra
 
(10)
Redmi 9 Milicz
 
(10)
Redmi 9 Sulęcin
 
(10)
Redmi 9 Bukowno
 
(9)
Redmi 9 Zelów
 
(9)
Redmi 9 Tarnowo Podgórne
 
(9)
Redmi 9 Ropczyce
 
(9)
Redmi 9 Komorniki
 
(9)
Redmi 9 Stęszew
 
(9)