| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Xiaomi |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Model telefonu | Redmi Note 11 Pro+ 5G |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | zielony |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Funkcje aparatu | zoom, panorama, autofocus, lampa błyskowa, samowyzwalacz, HDR, nagrywanie wideo, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD), 720p (HD) |
| Procesor | MediaTek Dimensity 920 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Komunikacja | Bluetooth, IrDA, Wi-Fi Direct, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GLONASS, GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, żyroskop, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy, tethering (hot-spot), szybkie ładowanie, odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Kod producenta | Redmi Note 11 Pro+ 5G |
| Szerokość | 163.65 mm |
| Wysokość | 163.65 mm |
| Głębokość | 8.34 mm |
| Waga | 204.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.690 kg |
| Przekątna ekranu | 6.67 " |
| Gęstość pikseli | 395 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 108.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.50 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 4500 mAh |
| Układ graficzny | Mali G68 MC4 |
| Maksymalny czas czuwania | 30 dni |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 0838dd62-5f6c-465c-b35c-a7bc7a6e1071
Podobne wyszukiwania
Redmi Note 11 Pro+ 5G Warszawa
 
(3576)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Kielce
 
(576)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Ełk
 
(494)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Lublin
 
(439)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Gliwice
 
(230)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Siemianowice Śląskie
 
(171)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Opole
 
(152)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Sosnowiec
 
(136)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Elbląg
 
(105)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Zamość
 
(93)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Piaseczno
 
(88)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Jelenia Góra
 
(68)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Mysłowice
 
(55)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Legionowo
 
(53)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Zgierz
 
(50)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Wadowice
 
(49)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Stargard
 
(47)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Przemyśl
 
(46)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Grodzisk Mazowiecki
 
(44)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Mikołów
 
(43)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Puławy
 
(43)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Poniatowa
 
(41)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Jarosław
 
(41)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Drwalew
 
(41)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Opoka-Kolonia
 
(41)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Żywiec
 
(37)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Będzin
 
(34)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Wągrowiec
 
(32)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Kobyłka
 
(30)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Morąg
 
(30)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Sierpc
 
(29)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Łuków
 
(27)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Bochnia
 
(26)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Szczecinek
 
(25)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Skierniewice
 
(24)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Kamienna Góra
 
(24)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Nowy Targ
 
(24)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Brwinów
 
(23)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Myszków
 
(23)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Głubczyce
 
(23)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Kłodzko
 
(22)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Chodzież
 
(22)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Pruszcz
 
(21)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Mszana Dolna
 
(21)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Koło
 
(21)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Paczków
 
(20)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Płońsk
 
(20)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Brzozów
 
(19)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Rydułtowy
 
(19)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Myślenice
 
(19)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Łęczyca
 
(19)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Limanowa
 
(18)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Krotoszyn
 
(17)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Hrubieszów
 
(16)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Janów Lubelski
 
(16)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Stary Sącz
 
(16)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Syców
 
(15)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Chełmno
 
(15)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Wyrazów
 
(14)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Plewiska
 
(14)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Braniewo
 
(14)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Słupca
 
(13)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Jabłonna
 
(13)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Białogard
 
(13)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Łosice
 
(13)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Gryfice
 
(13)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Kluczbork
 
(13)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Łęczna
 
(13)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Zarszyn
 
(13)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Czaplinek
 
(12)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Wołów
 
(12)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Bukowno
 
(11)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Krasnystaw
 
(11)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Józefów
 
(11)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Szczyrk
 
(11)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Koluszki
 
(11)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Zambrów
 
(11)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Sosnowica
 
(11)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Libertów
 
(11)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Piekoszów
 
(11)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Ustroń
 
(11)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Skwierzyna
 
(11)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Ropczyce
 
(10)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Daleszyce
 
(10)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Włodawa
 
(9)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Zabierzów
 
(9)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Lubsko
 
(9)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Komorniki
 
(9)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Milicz
 
(9)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Góra
 
(9)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Sulęcin
 
(9)
Redmi Note 11 Pro+ 5G Drawsko
 
(9)