| Stan | Nowy |
| Kod producenta | Redmi Note 13 Pro 8G/256G biały |
| Marka | Xiaomi |
| Model telefonu | 13 |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 6902990846627 |
| Kolor | biały |
| Materiał | metal, szkło |
| Szerokość | 74.24 mm |
| Wysokość | 161.40 mm |
| Głębokość | 7.90 mm |
| Waga | 188.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.600 kg |
| Przekątna ekranu | 6.67 " |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 446 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 200.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K, 720p (HD), 1080p (FullHD) |
| Częstotliwość procesora | 2.40 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5100 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Układ graficzny | Adreno 710 |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | Galileo, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik geometryczny, czujnik pola magnetycznego (Halla), czujnik światła, czytnik linii papilarnych |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC), rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie, tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, własne gry, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 300 h |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod taryfy celnej | 85171300 |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 7cfc379d-ecaf-495e-b57f-d24411048d6c
Podobne wyszukiwania
13 Warszawa
 
(3399)
13 Ełk
 
(598)
13 Kielce
 
(453)
13 Lublin
 
(432)
13 Gliwice
 
(224)
13 Opole
 
(142)
13 Sosnowiec
 
(119)
13 Elbląg
 
(99)
13 Zamość
 
(94)
13 Siemianowice Śląskie
 
(83)
13 Ostrów Wielkopolski
 
(78)
13 Jelenia Góra
 
(64)
13 Legionowo
 
(50)
13 Przemyśl
 
(50)
13 Zgierz
 
(48)
13 Mysłowice
 
(48)
13 Wadowice
 
(44)
13 Jarosław
 
(42)
13 Żywiec
 
(42)
13 Opoka-Kolonia
 
(41)
13 Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
13 Stargard
 
(40)
13 Poniatowa
 
(39)
13 Mikołów
 
(35)
13 Puławy
 
(35)
13 Będzin
 
(35)
13 Wągrowiec
 
(31)
13 Łuków
 
(29)
13 Kamienna Góra
 
(29)
13 Sierpc
 
(29)
13 Kłodzko
 
(27)
13 Bochnia
 
(27)
13 Morąg
 
(27)
13 Brzozów
 
(25)
13 Kobyłka
 
(25)
13 Szczecinek
 
(24)
13 Nowy Targ
 
(24)
13 Skierniewice
 
(23)
13 Chodzież
 
(21)
13 Głubczyce
 
(21)
13 Szczyrk
 
(20)
13 Koło
 
(20)
13 Myszków
 
(20)
13 Brwinów
 
(19)
13 Paczków
 
(18)
13 Jabłonna
 
(18)
13 Łęczyca
 
(18)
13 Limanowa
 
(18)
13 Rydułtowy
 
(17)
13 Krotoszyn
 
(17)
13 Mszana Dolna
 
(17)
13 Janów Lubelski
 
(17)
13 Wyrazów
 
(17)
13 Myślenice
 
(17)
13 Syców
 
(16)
13 Płońsk
 
(16)
13 Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
13 Ostrów Mazowiecka
 
(16)
13 Białogard
 
(15)
13 Chełmno
 
(15)
13 Hrubieszów
 
(15)
13 Bogdaniec
 
(14)
13 Stary Sącz
 
(14)
13 Zarszyn
 
(14)
13 Lubsko
 
(13)
13 Plewiska
 
(13)
13 Kluczbork
 
(13)
13 Libertów
 
(13)
13 Ustroń
 
(13)
13 Pruszcz
 
(12)
13 Krasnystaw
 
(12)
13 Czaplinek
 
(12)
13 Daleszyce
 
(12)
13 Słupca
 
(11)
13 Łęczna
 
(11)
13 Borówiec
 
(11)
13 Zambrów
 
(11)
13 Ropczyce
 
(11)
13 Ząbkowice Śląskie
 
(11)
13 Skwierzyna
 
(11)
13 Bukowno
 
(10)
13 Gryfice
 
(10)
13 Łosice
 
(10)
13 Józefów
 
(10)
13 Sosnowica
 
(10)
13 Wołów
 
(10)
13 Braniewo
 
(10)
13 Komorniki
 
(10)
13 Szynwałd
 
(10)
13 Sulęcin
 
(10)
13 Włodawa
 
(9)
13 Stęszew
 
(9)
13 Opalenica
 
(9)
13 Milicz
 
(9)
13 Piekoszów
 
(9)
13 Góra
 
(9)