| Stan | Uszkodzony |
| Kod producenta | 6941812780589 |
| Marka | Xiaomi |
| Model telefonu | Redmi Note 13 4G |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 6941812780589 |
| Kolor | złoty |
| Materiał | szkło |
| Szerokość | 75.50 mm |
| Wysokość | 162.24 mm |
| Głębokość | 8.00 mm |
| Waga | 188.50 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
| Przekątna ekranu | 6.67 " |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 108.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 8 MB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Czujniki | czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie, tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, radio, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 23ff67fe-bb3e-46d2-8207-f6bf2ba305b2
Podobne wyszukiwania
Xiaomi Warszawa
 
(3538)
Xiaomi Kielce
 
(584)
Xiaomi Ełk
 
(498)
Xiaomi Lublin
 
(436)
Xiaomi Gliwice
 
(231)
Xiaomi Siemianowice Śląskie
 
(185)
Xiaomi Opole
 
(149)
Xiaomi Sosnowiec
 
(133)
Xiaomi Elbląg
 
(109)
Xiaomi Zamość
 
(92)
Xiaomi Piaseczno
 
(85)
Xiaomi Ostrów Wielkopolski
 
(73)
Xiaomi Jelenia Góra
 
(65)
Xiaomi Mysłowice
 
(55)
Xiaomi Stargard
 
(51)
Xiaomi Puławy
 
(51)
Xiaomi Zgierz
 
(50)
Xiaomi Wadowice
 
(49)
Xiaomi Przemyśl
 
(49)
Xiaomi Legionowo
 
(47)
Xiaomi Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Xiaomi Mikołów
 
(42)
Xiaomi Jarosław
 
(42)
Xiaomi Drwalew
 
(42)
Xiaomi Opoka-Kolonia
 
(41)
Xiaomi Poniatowa
 
(40)
Xiaomi Żywiec
 
(36)
Xiaomi Będzin
 
(34)
Xiaomi Wągrowiec
 
(32)
Xiaomi Sierpc
 
(31)
Xiaomi Kobyłka
 
(30)
Xiaomi Morąg
 
(30)
Xiaomi Łuków
 
(27)
Xiaomi Bochnia
 
(27)
Xiaomi Śrem
 
(26)
Xiaomi Nowy Targ
 
(25)
Xiaomi Szczecinek
 
(24)
Xiaomi Głubczyce
 
(24)
Xiaomi Brwinów
 
(23)
Xiaomi Skierniewice
 
(23)
Xiaomi Myszków
 
(23)
Xiaomi Kłodzko
 
(22)
Xiaomi Kamienna Góra
 
(22)
Xiaomi Pruszcz
 
(21)
Xiaomi Koło
 
(21)
Xiaomi Chodzież
 
(21)
Xiaomi Mszana Dolna
 
(21)
Xiaomi Płońsk
 
(20)
Xiaomi Paczków
 
(19)
Xiaomi Krotoszyn
 
(19)
Xiaomi Limanowa
 
(19)
Xiaomi Rydułtowy
 
(19)
Xiaomi Łęczyca
 
(19)
Xiaomi Brzozów
 
(19)
Xiaomi Myślenice
 
(18)
Xiaomi Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Xiaomi Janów Lubelski
 
(16)
Xiaomi Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Xiaomi Chełmno
 
(15)
Xiaomi Szczyrk
 
(15)
Xiaomi Hrubieszów
 
(15)
Xiaomi Stary Sącz
 
(15)
Xiaomi Syców
 
(14)
Xiaomi Wyrazów
 
(14)
Xiaomi Plewiska
 
(14)
Xiaomi Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Xiaomi Słupca
 
(13)
Xiaomi Jabłonna
 
(13)
Xiaomi Białogard
 
(13)
Xiaomi Gryfice
 
(13)
Xiaomi Kluczbork
 
(13)
Xiaomi Braniewo
 
(13)
Xiaomi Annopol
 
(13)
Xiaomi Łęczna
 
(13)
Xiaomi Zarszyn
 
(13)
Xiaomi Łosice
 
(12)
Xiaomi Czaplinek
 
(12)
Xiaomi Józefów
 
(11)
Xiaomi Krasnystaw
 
(11)
Xiaomi Zambrów
 
(11)
Xiaomi Wołów
 
(11)
Xiaomi Sosnowica
 
(11)
Xiaomi Libertów
 
(11)
Xiaomi Ustroń
 
(11)
Xiaomi Skwierzyna
 
(11)
Xiaomi Bogdaniec
 
(10)
Xiaomi Przeczyce
 
(10)
Xiaomi Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Xiaomi Ropczyce
 
(10)
Xiaomi Bukowno
 
(9)
Xiaomi Włodawa
 
(9)
Xiaomi Lubsko
 
(9)
Xiaomi Koluszki
 
(9)
Xiaomi Komorniki
 
(9)
Xiaomi Daleszyce
 
(9)
Xiaomi Góra
 
(9)