Sprzedam zasilacz Dell 180W, 19,5V 9,23A, DA180PM111, używany, sprawny, okrągły wtyk, cn-0 ww4xy, 80zł + 10zł przesyłka.
Pozostał po uszkodzonym Dell AlienWare R2, na osobnej aukcji.
Stan Bardzo dobry
Do laptopów Dell
Moc zasilacza 180 W
Napięcie wyjściowe 19.50 V