| Stan | Bardzo dobry |
| Moc zasilacza | 750 W |
| Producent | EVGA |
| Głębokość | 140 mm |
| Standard | ATX |
| Certyfikat | 80 PLUS Gold |
| Układ PFC | aktywny |
| Chłodzenie | wentylator 135 mm |
| Zabezpieczenia | OCP, OPP, OTP, OVP, SCP, UVP |
| Modularne okablowanie | w pełni modularne |
| Waga | 150 g |
| Szerokość | 150 mm |
| Kod producenta | 220-GA-0750-X2 |
| Wysokość | 86 mm |
| Model | SuperNOVA 5750 GA |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 0bf2f16d-d078-4af8-897f-fbfd026270e4
Podobne wyszukiwania
Zasilacze Warszawa
 
(203)
Zasilacze Kraków
 
(103)
Zasilacze Poznań
 
(97)
Zasilacze Wrocław
 
(94)
Zasilacze Gdynia
 
(49)
Zasilacze Łódź
 
(42)
Zasilacze Gdańsk
 
(34)
Zasilacze Raszków
 
(33)
Zasilacze Szczecin
 
(31)
Zasilacze Gliwice
 
(29)
Zasilacze Rzeszów
 
(25)
Zasilacze Bydgoszcz
 
(23)
Zasilacze Olsztyn
 
(23)
Zasilacze Katowice
 
(23)
Zasilacze Białystok
 
(21)
Zasilacze Opole
 
(19)
Zasilacze Mościska
 
(18)
Zasilacze Płock
 
(18)
Zasilacze Lublin
 
(18)
Zasilacze Kielce
 
(18)
Zasilacze Bełchatów
 
(17)
Zasilacze Kunice
 
(14)
Zasilacze Siedlce
 
(13)
Zasilacze Legionowo
 
(13)
Zasilacze Zielona Góra
 
(12)
Zasilacze Sobolew
 
(12)
Zasilacze Legnica
 
(11)
Zasilacze Toruń
 
(11)
Zasilacze Tarnów
 
(11)
Zasilacze Radomsko
 
(11)
Zasilacze Myślenice
 
(10)
Zasilacze Sosnowiec
 
(10)
Zasilacze Chorzów
 
(10)
Zasilacze Włocławek
 
(10)
Zasilacze Słupsk
 
(9)
Zasilacze Żary
 
(9)
Zasilacze Tychy
 
(9)
Zasilacze Bartoszyce
 
(8)
Zasilacze Częstochowa
 
(8)
Zasilacze Staroźreby
 
(7)
Zasilacze Władysławowo
 
(7)
Zasilacze Radom
 
(7)
Zasilacze Parczew
 
(7)
Zasilacze Bielsko-Biała
 
(7)
Zasilacze Gniezno
 
(7)
Zasilacze Rędziny
 
(7)
Zasilacze Świnoujście
 
(6)
Zasilacze Górki Noteckie
 
(6)
Zasilacze Zamość
 
(6)
Zasilacze Piotrków Trybunalski
 
(6)
Zasilacze Bełżyce
 
(6)
Zasilacze Piaseczno
 
(6)
Zasilacze Dąbrowa Górnicza
 
(6)
Zasilacze Dębica
 
(5)
Zasilacze Oświęcim
 
(5)
Zasilacze Puławy
 
(5)
Zasilacze Wałbrzych
 
(5)
Zasilacze Augustów
 
(5)
Zasilacze Tczew
 
(5)
Zasilacze Lubin
 
(5)
Zasilacze Sochaczew
 
(5)
Zasilacze Kalisz
 
(5)
Zasilacze Jastrzębie-Zdrój
 
(5)
Zasilacze Zabrze
 
(5)
Zasilacze Grabów
 
(5)
Zasilacze Stary Sącz
 
(5)
Zasilacze Biłgoraj
 
(5)
Zasilacze Suwałki
 
(5)
Zasilacze Gorzów Wielkopolski
 
(5)
Zasilacze Jelenia Góra
 
(5)
Zasilacze Pruszków
 
(4)
Zasilacze Oborniki Śląskie
 
(4)
Zasilacze Starogard Gdański
 
(4)
Zasilacze Pruszcz Gdański
 
(4)
Zasilacze Przemyśl
 
(4)
Zasilacze Zawiercie
 
(4)
Zasilacze Oleśnica
 
(4)
Zasilacze Alwernia
 
(4)
Zasilacze Sieradz
 
(4)
Zasilacze Śrem
 
(4)
Zasilacze Międzyrzecz
 
(4)
Zasilacze Świdnik
 
(4)
Zasilacze Chrzanów
 
(4)
Zasilacze Piekary Śląskie
 
(4)
Zasilacze Ostróda
 
(4)
Zasilacze Rybnik
 
(4)
Zasilacze Ropa
 
(4)
Zasilacze Marki
 
(4)
Zasilacze Bytom
 
(4)
Zasilacze Kostrzyn
 
(4)
Zasilacze Łowicz
 
(4)
Zasilacze Nysa
 
(4)
Zasilacze Sanok
 
(4)
Zasilacze Tarnowskie Góry
 
(4)
Zasilacze Milejów
 
(4)
Zasilacze Błonie
 
(4)