| Stan | Nowy |
| Producent | Codegen |
| Standard | ATX |
| Układ PFC | pasywny |
| Chłodzenie | wentylator 80 mm |
| Zabezpieczenia | OVP, OPP, OLP, SCP |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Model | 200 X |
| Moc zasilacza | 350 W |
| Wysokość | 150 mm |
| Szerokość | 86 mm |
| Głębokość | 140 mm |
| Waga | 1000 g |
| Kod taryfy celnej | 8504 40 30 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c183e125-e8f8-4538-aa40-9bafdebe62b0
Podobne wyszukiwania
Zasilacze Warszawa
 
(206)
Zasilacze Kraków
 
(101)
Zasilacze Poznań
 
(97)
Zasilacze Wrocław
 
(92)
Zasilacze Gdynia
 
(47)
Zasilacze Łódź
 
(40)
Zasilacze Gdańsk
 
(34)
Zasilacze Raszków
 
(33)
Zasilacze Szczecin
 
(32)
Zasilacze Gliwice
 
(29)
Zasilacze Rzeszów
 
(25)
Zasilacze Katowice
 
(23)
Zasilacze Olsztyn
 
(23)
Zasilacze Bydgoszcz
 
(23)
Zasilacze Białystok
 
(21)
Zasilacze Opole
 
(19)
Zasilacze Lublin
 
(18)
Zasilacze Mościska
 
(18)
Zasilacze Płock
 
(18)
Zasilacze Bełchatów
 
(17)
Zasilacze Kielce
 
(16)
Zasilacze Kunice
 
(14)
Zasilacze Siedlce
 
(13)
Zasilacze Legionowo
 
(13)
Zasilacze Zielona Góra
 
(12)
Zasilacze Sobolew
 
(12)
Zasilacze Legnica
 
(11)
Zasilacze Tarnów
 
(11)
Zasilacze Radomsko
 
(11)
Zasilacze Chorzów
 
(10)
Zasilacze Włocławek
 
(10)
Zasilacze Myślenice
 
(10)
Zasilacze Toruń
 
(10)
Zasilacze Słupsk
 
(10)
Zasilacze Sosnowiec
 
(10)
Zasilacze Częstochowa
 
(9)
Zasilacze Tychy
 
(9)
Zasilacze Żary
 
(9)
Zasilacze Bartoszyce
 
(8)
Zasilacze Radom
 
(8)
Zasilacze Biłgoraj
 
(8)
Zasilacze Staroźreby
 
(7)
Zasilacze Zamość
 
(7)
Zasilacze Gniezno
 
(7)
Zasilacze Bielsko-Biała
 
(7)
Zasilacze Parczew
 
(7)
Zasilacze Rędziny
 
(7)
Zasilacze Piaseczno
 
(6)
Zasilacze Dąbrowa Górnicza
 
(6)
Zasilacze Świnoujście
 
(6)
Zasilacze Górki Noteckie
 
(6)
Zasilacze Piotrków Trybunalski
 
(6)
Zasilacze Bełżyce
 
(6)
Zasilacze Tczew
 
(5)
Zasilacze Jelenia Góra
 
(5)
Zasilacze Dębica
 
(5)
Zasilacze Wałbrzych
 
(5)
Zasilacze Sanok
 
(5)
Zasilacze Augustów
 
(5)
Zasilacze Sochaczew
 
(5)
Zasilacze Lubin
 
(5)
Zasilacze Alwernia
 
(5)
Zasilacze Jastrzębie-Zdrój
 
(5)
Zasilacze Zabrze
 
(5)
Zasilacze Stary Sącz
 
(5)
Zasilacze Grabów
 
(5)
Zasilacze Suwałki
 
(5)
Zasilacze Gorzów Wielkopolski
 
(5)
Zasilacze Kalisz
 
(5)
Zasilacze Puławy
 
(5)
Zasilacze Oświęcim
 
(5)
Zasilacze Zawiercie
 
(4)
Zasilacze Międzyrzecz
 
(4)
Zasilacze Marki
 
(4)
Zasilacze Pruszcz Gdański
 
(4)
Zasilacze Łowicz
 
(4)
Zasilacze Leszno
 
(4)
Zasilacze Milejów
 
(4)
Zasilacze Błonie
 
(4)
Zasilacze Bytom
 
(4)
Zasilacze Starogard Gdański
 
(4)
Zasilacze Przemyśl
 
(4)
Zasilacze Pruszków
 
(4)
Zasilacze Tarnowskie Góry
 
(4)
Zasilacze Śrem
 
(4)
Zasilacze Oborniki Śląskie
 
(4)
Zasilacze Ropa
 
(4)
Zasilacze Piekary Śląskie
 
(4)
Zasilacze Świdnik
 
(4)
Zasilacze Kostrzyn
 
(4)
Zasilacze Chrzanów
 
(4)
Zasilacze Nysa
 
(4)
Zasilacze Sieradz
 
(4)
Zasilacze Świebodzice
 
(4)
Zasilacze Ostróda
 
(4)
Zasilacze Rybnik
 
(4)