| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | MSI |
| Model | MAG A650BN |
| Kod producenta | MAG A650BN |
| Moc zasilacza | 650 W |
| Standard | ATX |
| Certyfikat | 80 PLUS Bronze |
| Układ PFC | aktywny |
| Chłodzenie | wentylator 120 mm |
| Zabezpieczenia | OCP, OPP, OTP, OVP, SCP |
| Modularne okablowanie | częściowo modularne |
| Wysokość | 86 mm |
| Szerokość | 150 mm |
| Głębokość | 140 mm |
| Waga | 4000 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.105 kg |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ed0c5667-f0fe-4102-9925-69214e6c44b6
Podobne wyszukiwania
Zasilacze Warszawa
 
(204)
Zasilacze Kraków
 
(103)
Zasilacze Poznań
 
(97)
Zasilacze Wrocław
 
(95)
Zasilacze Gdynia
 
(48)
Zasilacze Łódź
 
(42)
Zasilacze Gdańsk
 
(35)
Zasilacze Raszków
 
(33)
Zasilacze Szczecin
 
(32)
Zasilacze Gliwice
 
(29)
Zasilacze Rzeszów
 
(24)
Zasilacze Bydgoszcz
 
(23)
Zasilacze Olsztyn
 
(23)
Zasilacze Katowice
 
(22)
Zasilacze Białystok
 
(21)
Zasilacze Opole
 
(19)
Zasilacze Mościska
 
(18)
Zasilacze Kielce
 
(18)
Zasilacze Płock
 
(18)
Zasilacze Lublin
 
(18)
Zasilacze Bełchatów
 
(16)
Zasilacze Kunice
 
(14)
Zasilacze Legionowo
 
(13)
Zasilacze Siedlce
 
(13)
Zasilacze Zielona Góra
 
(12)
Zasilacze Sobolew
 
(12)
Zasilacze Włocławek
 
(11)
Zasilacze Radomsko
 
(11)
Zasilacze Toruń
 
(11)
Zasilacze Tarnów
 
(11)
Zasilacze Legnica
 
(11)
Zasilacze Sosnowiec
 
(10)
Zasilacze Chorzów
 
(10)
Zasilacze Myślenice
 
(10)
Zasilacze Żary
 
(9)
Zasilacze Słupsk
 
(9)
Zasilacze Tychy
 
(9)
Zasilacze Częstochowa
 
(8)
Zasilacze Bartoszyce
 
(8)
Zasilacze Staroźreby
 
(7)
Zasilacze Władysławowo
 
(7)
Zasilacze Radom
 
(7)
Zasilacze Parczew
 
(7)
Zasilacze Gniezno
 
(7)
Zasilacze Rędziny
 
(7)
Zasilacze Górki Noteckie
 
(6)
Zasilacze Świnoujście
 
(6)
Zasilacze Tczew
 
(6)
Zasilacze Bełżyce
 
(6)
Zasilacze Piaseczno
 
(6)
Zasilacze Dąbrowa Górnicza
 
(6)
Zasilacze Piotrków Trybunalski
 
(6)
Zasilacze Bielsko-Biała
 
(5)
Zasilacze Sochaczew
 
(5)
Zasilacze Biłgoraj
 
(5)
Zasilacze Oświęcim
 
(5)
Zasilacze Suwałki
 
(5)
Zasilacze Dębica
 
(5)
Zasilacze Gorzów Wielkopolski
 
(5)
Zasilacze Lubin
 
(5)
Zasilacze Jelenia Góra
 
(5)
Zasilacze Puławy
 
(5)
Zasilacze Stary Sącz
 
(5)
Zasilacze Augustów
 
(5)
Zasilacze Wałbrzych
 
(5)
Zasilacze Zamość
 
(5)
Zasilacze Kalisz
 
(5)
Zasilacze Jastrzębie-Zdrój
 
(5)
Zasilacze Zabrze
 
(5)
Zasilacze Grabów
 
(5)
Zasilacze Alwernia
 
(4)
Zasilacze Piekary Śląskie
 
(4)
Zasilacze Przemyśl
 
(4)
Zasilacze Pruszków
 
(4)
Zasilacze Ostróda
 
(4)
Zasilacze Rybnik
 
(4)
Zasilacze Marki
 
(4)
Zasilacze Ropa
 
(4)
Zasilacze Łowicz
 
(4)
Zasilacze Kostrzyn
 
(4)
Zasilacze Nysa
 
(4)
Zasilacze Sanok
 
(4)
Zasilacze Milejów
 
(4)
Zasilacze Błonie
 
(4)
Zasilacze Starogard Gdański
 
(4)
Zasilacze Pruszcz Gdański
 
(4)
Zasilacze Oleśnica
 
(4)
Zasilacze Śrem
 
(4)
Zasilacze Międzyrzecz
 
(4)
Zasilacze Świdnik
 
(4)
Zasilacze Tarnowskie Góry
 
(4)
Zasilacze Sieradz
 
(4)
Zasilacze Łomianki
 
(4)
Zasilacze Bytom
 
(4)
Zasilacze Oborniki Śląskie
 
(4)
Zasilacze Zawiercie
 
(4)