| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Chieftec |
| Model | BDF-500SC 500W Proton, 80+bronze, box |
| Kod producenta | BDF-500S |
| EAN (GTIN) | 4710713231269 |
| Moc zasilacza | 500 W |
| Standard | ATX |
| Certyfikat | 80 PLUS Bronze |
| Układ PFC | aktywny |
| Chłodzenie | wentylator 120 mm |
| Zabezpieczenia | AFC, OCP, OPP, OTP, OVP, SCP, UVP |
| Modularne okablowanie | brak |
| Wysokość | 175 mm |
| Szerokość | 101 mm |
| Głębokość | 140 mm |
| Waga | 1919 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.350 kg |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2e7335c0-5d51-4157-a654-5eeb26476c4e
Podobne wyszukiwania
Zasilacze Warszawa
 
(202)
Zasilacze Kraków
 
(106)
Zasilacze Poznań
 
(103)
Zasilacze Wrocław
 
(97)
Zasilacze Bełchatów
 
(64)
Zasilacze Gdynia
 
(48)
Zasilacze Łódź
 
(42)
Zasilacze Gdańsk
 
(36)
Zasilacze Raszków
 
(33)
Zasilacze Szczecin
 
(29)
Zasilacze Białystok
 
(26)
Zasilacze Bydgoszcz
 
(23)
Zasilacze Olsztyn
 
(22)
Zasilacze Rzeszów
 
(22)
Zasilacze Gliwice
 
(22)
Zasilacze Katowice
 
(21)
Zasilacze Kielce
 
(21)
Zasilacze Opole
 
(20)
Zasilacze Płock
 
(19)
Zasilacze Mościska
 
(18)
Zasilacze Lublin
 
(16)
Zasilacze Siedlce
 
(15)
Zasilacze Kunice
 
(14)
Zasilacze Sobolew
 
(12)
Zasilacze Zielona Góra
 
(12)
Zasilacze Chorzów
 
(11)
Zasilacze Radomsko
 
(11)
Zasilacze Myślenice
 
(11)
Zasilacze Legionowo
 
(11)
Zasilacze Sosnowiec
 
(10)
Zasilacze Żary
 
(10)
Zasilacze Słupsk
 
(9)
Zasilacze Jastrzębie-Zdrój
 
(8)
Zasilacze Świnoujście
 
(8)
Zasilacze Radom
 
(8)
Zasilacze Bartoszyce
 
(8)
Zasilacze Parczew
 
(7)
Zasilacze Dębica
 
(7)
Zasilacze Zabrze
 
(7)
Zasilacze Bytom
 
(7)
Zasilacze Ostróda
 
(7)
Zasilacze Toruń
 
(7)
Zasilacze Piekary Śląskie
 
(6)
Zasilacze Dąbrowa Górnicza
 
(6)
Zasilacze Częstochowa
 
(6)
Zasilacze Staroźreby
 
(6)
Zasilacze Lubin
 
(6)
Zasilacze Bielsko-Biała
 
(6)
Zasilacze Gniezno
 
(6)
Zasilacze Chrzanów
 
(6)
Zasilacze Bełżyce
 
(6)
Zasilacze Legnica
 
(6)
Zasilacze Górki Noteckie
 
(6)
Zasilacze Tychy
 
(5)
Zasilacze Włocławek
 
(5)
Zasilacze Świdnik
 
(5)
Zasilacze Piaseczno
 
(5)
Zasilacze Stary Sącz
 
(5)
Zasilacze Grabów
 
(5)
Zasilacze Suwałki
 
(5)
Zasilacze Kostrzyn
 
(5)
Zasilacze Krosno
 
(5)
Zasilacze Puławy
 
(5)
Zasilacze Wałbrzych
 
(5)
Zasilacze Stargard
 
(5)
Zasilacze Błonie
 
(5)
Zasilacze Zamość
 
(5)
Zasilacze Jelenia Góra
 
(5)
Zasilacze Nysa
 
(4)
Zasilacze Pruszków
 
(4)
Zasilacze Skierniewice
 
(4)
Zasilacze Raszyn
 
(4)
Zasilacze Oborniki Śląskie
 
(4)
Zasilacze Jaworzno
 
(4)
Zasilacze Śrem
 
(4)
Zasilacze Głogów
 
(4)
Zasilacze Tarnów
 
(4)
Zasilacze Ropa
 
(4)
Zasilacze Jarosław
 
(4)
Zasilacze Milejów
 
(4)
Zasilacze Sieradz
 
(4)
Zasilacze Tarnowskie Góry
 
(4)
Zasilacze Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Zasilacze Stąporków
 
(4)
Zasilacze Starogard Gdański
 
(4)
Zasilacze Pruszcz Gdański
 
(4)
Zasilacze Sochaczew
 
(4)
Zasilacze Zawiercie
 
(4)
Zasilacze Bychawa
 
(4)
Zasilacze Łowicz
 
(4)
Zasilacze Rybnik
 
(4)
Zasilacze Piotrków Trybunalski
 
(4)
Zasilacze Grzymiszew
 
(4)
Zasilacze Sanok
 
(4)
Zasilacze Kalisz
 
(4)
Zasilacze Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)