| Stan | Bardzo dobry |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość | 161 mm |
| Certyfikat | 80 PLUS Gold |
| Układ PFC | aktywny |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.340 kg |
| Chłodzenie | wentylator 120 mm |
| EAN (GTIN) | 5904730204729 |
| Wysokość | 87 mm |
| Szerokość | 15 mm |
| Zabezpieczenia | OPP, OVP, SCP, SIP, UVP |
| Kod producenta | SPC169 |
| Producent | SilentiumPC |
| Moc zasilacza | 750 W |
| Model | Supremo FM2 Gold 750W |
| Standard | ATX |
| Waga | 2340 g |
| Modularne okablowanie | w pełni modularne |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 576de4da-e49f-4074-92b5-4166e349a754
Podobne wyszukiwania
Zasilacze Warszawa
 
(208)
Zasilacze Kraków
 
(112)
Zasilacze Poznań
 
(100)
Zasilacze Wrocław
 
(98)
Zasilacze Gdynia
 
(46)
Zasilacze Łódź
 
(42)
Zasilacze Gdańsk
 
(35)
Zasilacze Raszków
 
(33)
Zasilacze Szczecin
 
(31)
Zasilacze Gliwice
 
(29)
Zasilacze Rzeszów
 
(24)
Zasilacze Białystok
 
(23)
Zasilacze Olsztyn
 
(21)
Zasilacze Bydgoszcz
 
(20)
Zasilacze Opole
 
(20)
Zasilacze Lublin
 
(19)
Zasilacze Katowice
 
(19)
Zasilacze Mościska
 
(18)
Zasilacze Płock
 
(18)
Zasilacze Kielce
 
(17)
Zasilacze Bełchatów
 
(16)
Zasilacze Legionowo
 
(15)
Zasilacze Kunice
 
(14)
Zasilacze Siedlce
 
(14)
Zasilacze Sobolew
 
(12)
Zasilacze Zielona Góra
 
(11)
Zasilacze Sosnowiec
 
(11)
Zasilacze Radomsko
 
(11)
Zasilacze Myślenice
 
(10)
Zasilacze Chorzów
 
(10)
Zasilacze Radom
 
(10)
Zasilacze Częstochowa
 
(9)
Zasilacze Wejherowo
 
(9)
Zasilacze Żary
 
(9)
Zasilacze Tychy
 
(9)
Zasilacze Słupsk
 
(9)
Zasilacze Legnica
 
(9)
Zasilacze Włocławek
 
(8)
Zasilacze Toruń
 
(8)
Zasilacze Tarnów
 
(8)
Zasilacze Gniezno
 
(8)
Zasilacze Bartoszyce
 
(8)
Zasilacze Parczew
 
(7)
Zasilacze Władysławowo
 
(7)
Zasilacze Ciechanów
 
(7)
Zasilacze Tczew
 
(7)
Zasilacze Piaseczno
 
(6)
Zasilacze Dąbrowa Górnicza
 
(6)
Zasilacze Zabrze
 
(6)
Zasilacze Jastrzębie-Zdrój
 
(6)
Zasilacze Bielsko-Biała
 
(6)
Zasilacze Jędrzejów
 
(6)
Zasilacze Świnoujście
 
(6)
Zasilacze Górki Noteckie
 
(6)
Zasilacze Staroźreby
 
(6)
Zasilacze Mielec
 
(6)
Zasilacze Bełżyce
 
(6)
Zasilacze Dębica
 
(5)
Zasilacze Zamość
 
(5)
Zasilacze Piekary Śląskie
 
(5)
Zasilacze Stary Sącz
 
(5)
Zasilacze Piotrków Trybunalski
 
(5)
Zasilacze Suwałki
 
(5)
Zasilacze Grabów
 
(5)
Zasilacze Sochaczew
 
(5)
Zasilacze Tarnowskie Góry
 
(5)
Zasilacze Lubin
 
(5)
Zasilacze Puławy
 
(5)
Zasilacze Wałbrzych
 
(5)
Zasilacze Kalisz
 
(5)
Zasilacze Gorzów Wielkopolski
 
(5)
Zasilacze Jelenia Góra
 
(5)
Zasilacze Łowicz
 
(4)
Zasilacze Milejów
 
(4)
Zasilacze Błonie
 
(4)
Zasilacze Świdnik
 
(4)
Zasilacze Starogard Gdański
 
(4)
Zasilacze Międzyrzecz
 
(4)
Zasilacze Sieradz
 
(4)
Zasilacze Łomianki
 
(4)
Zasilacze Krosno
 
(4)
Zasilacze Przemyśl
 
(4)
Zasilacze Oświęcim
 
(4)
Zasilacze Ropa
 
(4)
Zasilacze Śrem
 
(4)
Zasilacze Oborniki Śląskie
 
(4)
Zasilacze Kostrzyn
 
(4)
Zasilacze Nysa
 
(4)
Zasilacze Sanok
 
(4)
Zasilacze Libertów
 
(4)
Zasilacze Chrzanów
 
(4)
Zasilacze Ostróda
 
(4)
Zasilacze Rybnik
 
(4)
Zasilacze Pruszcz Gdański
 
(4)
Zasilacze Zawiercie
 
(4)
Zasilacze Oleśnica
 
(4)