O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Certyfikat | 80 PLUS Bronze |
| EAN (GTIN) | 5903018661339 |
| Waga | 150 g |
| Kod producenta | 5903018661339 |
| Standard | ATX |
| Głębokość | 160 mm |
| Chłodzenie | wentylator 120 mm |
| Producent | SilentiumPC |
| Zabezpieczenia | OPP, OVP, SCP, SIP, UVP |
| Szerokość | 305 mm |
| Modularne okablowanie | częściowo modularne |
| Model | SPC268 |
| Wysokość | 100 mm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Moc zasilacza | 600 W |
| Układ PFC | aktywny |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.190 kg |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d46b000f-a8ce-4d96-ade7-52c3f0faad1d
Podobne wyszukiwania
Zasilacze Warszawa
 
(204)
Zasilacze Kraków
 
(106)
Zasilacze Poznań
 
(97)
Zasilacze Wrocław
 
(96)
Zasilacze Gdynia
 
(47)
Zasilacze Łódź
 
(44)
Zasilacze Gdańsk
 
(39)
Zasilacze Raszków
 
(33)
Zasilacze Szczecin
 
(31)
Zasilacze Gliwice
 
(29)
Zasilacze Rzeszów
 
(24)
Zasilacze Bydgoszcz
 
(23)
Zasilacze Olsztyn
 
(23)
Zasilacze Katowice
 
(23)
Zasilacze Białystok
 
(22)
Zasilacze Kielce
 
(19)
Zasilacze Opole
 
(19)
Zasilacze Płock
 
(18)
Zasilacze Mościska
 
(18)
Zasilacze Lublin
 
(18)
Zasilacze Bełchatów
 
(17)
Zasilacze Kunice
 
(14)
Zasilacze Legionowo
 
(13)
Zasilacze Siedlce
 
(13)
Zasilacze Zielona Góra
 
(12)
Zasilacze Sobolew
 
(12)
Zasilacze Tarnów
 
(11)
Zasilacze Toruń
 
(11)
Zasilacze Włocławek
 
(11)
Zasilacze Radomsko
 
(11)
Zasilacze Legnica
 
(11)
Zasilacze Chorzów
 
(10)
Zasilacze Myślenice
 
(10)
Zasilacze Tychy
 
(10)
Zasilacze Sosnowiec
 
(10)
Zasilacze Żary
 
(9)
Zasilacze Słupsk
 
(9)
Zasilacze Bartoszyce
 
(8)
Zasilacze Częstochowa
 
(8)
Zasilacze Bielsko-Biała
 
(7)
Zasilacze Parczew
 
(7)
Zasilacze Władysławowo
 
(7)
Zasilacze Rędziny
 
(7)
Zasilacze Radom
 
(7)
Zasilacze Staroźreby
 
(7)
Zasilacze Gniezno
 
(7)
Zasilacze Świnoujście
 
(6)
Zasilacze Tczew
 
(6)
Zasilacze Bełżyce
 
(6)
Zasilacze Piaseczno
 
(6)
Zasilacze Piotrków Trybunalski
 
(6)
Zasilacze Dąbrowa Górnicza
 
(6)
Zasilacze Górki Noteckie
 
(6)
Zasilacze Oświęcim
 
(5)
Zasilacze Kalisz
 
(5)
Zasilacze Jelenia Góra
 
(5)
Zasilacze Gorzów Wielkopolski
 
(5)
Zasilacze Grabów
 
(5)
Zasilacze Zabrze
 
(5)
Zasilacze Jastrzębie-Zdrój
 
(5)
Zasilacze Lubin
 
(5)
Zasilacze Augustów
 
(5)
Zasilacze Dębica
 
(5)
Zasilacze Puławy
 
(5)
Zasilacze Wałbrzych
 
(5)
Zasilacze Sochaczew
 
(5)
Zasilacze Zamość
 
(5)
Zasilacze Stary Sącz
 
(5)
Zasilacze Biłgoraj
 
(5)
Zasilacze Suwałki
 
(5)
Zasilacze Raszyn
 
(4)
Zasilacze Pruszków
 
(4)
Zasilacze Błonie
 
(4)
Zasilacze Przemyśl
 
(4)
Zasilacze Pruszcz Gdański
 
(4)
Zasilacze Starogard Gdański
 
(4)
Zasilacze Śrem
 
(4)
Zasilacze Alwernia
 
(4)
Zasilacze Oborniki Śląskie
 
(4)
Zasilacze Piekary Śląskie
 
(4)
Zasilacze Chrzanów
 
(4)
Zasilacze Ostróda
 
(4)
Zasilacze Świdnik
 
(4)
Zasilacze Rybnik
 
(4)
Zasilacze Międzyrzecz
 
(4)
Zasilacze Zawiercie
 
(4)
Zasilacze Marki
 
(4)
Zasilacze Tarnowskie Góry
 
(4)
Zasilacze Łowicz
 
(4)
Zasilacze Sieradz
 
(4)
Zasilacze Milejów
 
(4)
Zasilacze Nysa
 
(4)
Zasilacze Sanok
 
(4)
Zasilacze Libertów
 
(4)
Zasilacze Kostrzyn
 
(4)
Zasilacze Ropa
 
(4)