| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | bez marki |
| Rodzaj | pręt |
| Typ | pręt zbrojeniowy |
| Materiał | stal |
| Średnica | 12.00 mm |
| Długość | 6.000 m |
| Kod producenta | 4x Ø 12 mm20x25 cm Ø6 mm |
| EAN (GTIN) | 5907196590641 |
O przedmiocie
Oferta: 6010b915-0a25-47a0-8cc6-a443b1df3041
Podobne wyszukiwania
Druty, pręty, liny stalowe Warszawa
 
(22)
Druty, pręty, liny stalowe Kraków
 
(15)
Druty, pręty, liny stalowe Dąbrowa Górnicza
 
(12)
Druty, pręty, liny stalowe Poznań
 
(11)
Druty, pręty, liny stalowe Katowice
 
(9)
Druty, pręty, liny stalowe Łowicz
 
(8)
Druty, pręty, liny stalowe Jakuszów
 
(8)
Druty, pręty, liny stalowe Legnica
 
(6)
Druty, pręty, liny stalowe Piekary Śląskie
 
(5)
Druty, pręty, liny stalowe Włocławek
 
(5)
Druty, pręty, liny stalowe Kielce
 
(5)
Druty, pręty, liny stalowe Iłża
 
(4)
Druty, pręty, liny stalowe Gdynia
 
(4)
Druty, pręty, liny stalowe Brzeziny
 
(4)
Druty, pręty, liny stalowe Lublin
 
(4)
Druty, pręty, liny stalowe Wałbrzych
 
(4)