| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Moc | 1200 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4.5 kg |
| Marka | ZEEGMA |
| Funkcje | automatyczne wyłączenie, opiekanie dolną grzałką, opiekanie górną grzałką |
| Szerokość produktu | 30 cm |
| Kolor dominujący | czarny |
| Model | Pizza Chef |
| Waga produktu | 4.4 kg |
| Komunikacja | lampka kontrolna, sygnał dźwiękowy, timer |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9c8d1b1b-0677-4177-a2d8-bba689dfe9b2
Podobne wyszukiwania
Mini piekarniki Warszawa
 
(18)
Mini piekarniki Kraków
 
(9)
Mini piekarniki Katowice
 
(5)
Mini piekarniki Poznań
 
(5)
Mini piekarniki Kielce
 
(4)
Mini piekarniki Gliwice
 
(4)
Mini piekarniki Szczecin
 
(4)
Mini piekarniki Gdańsk
 
(4)