| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Płeć | kobieta |
| Typ | naręczny |
| Rodzaj | analogowe |
| Mechanizm | kwarcowy |
| Styl | klasyczny |
| Rodzaj paska | Pasek |
| Materiał paska | skóra naturalna |
| Kształt koperty | okrągła |
| Materiał koperty | metal |
| Funkcje | Wodoszczelny, Datownik |
| Wodoszczelność | brak |
| Szkiełko | mineralne |
| Kolor | wielokolorowy |
| Cechy dodatkowe | kamienie naturalne |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor koperty | srebrny |
| Kolor tarczy | szary |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.100 kg |
| Szerokość paska | 16.00 mm |
| Szerokość koperty | 31.00 mm |
| Wysokość koperty | 31.00 mm |
| Model | LTP-1314L-8AVDF |
| EAN (GTIN) | 4971850934066 |
| Kod producenta | 4971850934066 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 38089a6d-7b48-4372-860d-15f4a3abb772
Podobne wyszukiwania
Damskie Warszawa
 
(729)
Damskie Lublin
 
(70)
Damskie Legnica
 
(44)
Damskie Bydgoszcz
 
(44)
Damskie Kielce
 
(43)
Damskie Starachowice
 
(43)
Damskie Kuźnica Masłońska
 
(38)
Damskie Ostrów Wielkopolski
 
(27)
Damskie Pruszków
 
(23)
Damskie Sosnowiec
 
(23)
Damskie Siemianowice Śląskie
 
(22)
Damskie Opole
 
(22)
Damskie Elbląg
 
(17)
Damskie Gliwice
 
(17)
Damskie Głogów
 
(16)
Damskie Piotrków Trybunalski
 
(14)
Damskie Służewo
 
(14)
Damskie Jelenia Góra
 
(13)
Damskie Piaseczno
 
(13)
Damskie Dąbrowa Górnicza
 
(13)
Damskie Brzozów
 
(13)
Damskie Otwock
 
(11)
Damskie Nowy Targ
 
(11)
Damskie Biała Podlaska
 
(11)
Damskie Nysa
 
(11)
Damskie Stargard
 
(11)
Damskie Mysłowice
 
(10)
Damskie Tczew
 
(10)
Damskie Kobyłka
 
(10)
Damskie Grodzisk Mazowiecki
 
(9)
Damskie Bolesławiec
 
(8)
Damskie Wodzisław Śląski
 
(8)
Damskie Jarosław
 
(8)
Damskie Leszno
 
(8)
Damskie Czersk
 
(7)
Damskie Wągrowiec
 
(7)
Damskie Piastów
 
(7)
Damskie Racibórz
 
(7)
Damskie Ełk
 
(7)
Damskie Dębica
 
(7)
Damskie Puławy
 
(6)
Damskie Jabłonna
 
(6)
Damskie Połczyn-Zdrój
 
(6)
Damskie Tylmanowa
 
(6)
Damskie Zabierzów
 
(6)
Damskie Tuszyn
 
(6)
Damskie Siedlce
 
(6)
Damskie Bochnia
 
(6)
Damskie Szebnie
 
(6)
Damskie Zgierz
 
(6)
Damskie Kamienna Góra
 
(5)
Damskie Gniewczyna Łańcucka
 
(5)
Damskie Świdnik Mały
 
(5)
Damskie Nowa Ruda
 
(5)
Damskie Kłodzko
 
(5)
Damskie Gronówko
 
(5)
Damskie Jaworzno
 
(5)
Damskie Komorniki
 
(5)
Damskie Koło
 
(5)
Damskie Śrem
 
(5)
Damskie Limanowa
 
(5)
Damskie Bielsk Podlaski
 
(5)
Damskie Hrubieszów
 
(5)
Damskie Będzin
 
(5)
Damskie Sierpc
 
(5)
Damskie Łuków
 
(5)
Damskie Lubojna
 
(5)
Damskie Zelów
 
(5)
Damskie Skierniewice
 
(5)
Damskie Środa Wielkopolska
 
(5)
Damskie Zamość
 
(5)
Damskie Łaziska Górne
 
(4)
Damskie Wadowice
 
(4)
Damskie Szczecinek
 
(4)
Damskie Zgorzała
 
(4)
Damskie Morąg
 
(4)
Damskie Niwkowo
 
(4)
Damskie Kamionka
 
(4)
Damskie Ustroń
 
(4)
Damskie Trzcianka
 
(4)
Damskie Praszka
 
(4)
Damskie Legionowo
 
(4)
Damskie Wilamowice
 
(4)
Damskie Nowa Huta
 
(4)
Damskie Rotmanka
 
(4)
Damskie Zawiercie
 
(4)
Damskie Gierałtów
 
(4)
Damskie Mikołów
 
(4)
Damskie Więcki
 
(4)
Damskie Koluszki
 
(4)
Damskie Wałcz
 
(4)
Damskie Karczew
 
(4)
Damskie Myślenice
 
(4)
Damskie Goleniów
 
(4)
Damskie Gorzyce
 
(4)
Damskie Turek
 
(4)