| Stan | Nowy |
| Marka | Casio |
| Płeć | uniseks |
| Typ | naręczny |
| Rodzaj | cyfrowe |
| Mechanizm | kwarcowy |
| Styl | sportowy |
| Rodzaj paska | Bransoleta |
| Materiał paska | stal |
| Kształt koperty | kwadratowa |
| Materiał koperty | tworzywo sztuczne |
| Funkcje | Budzik, Stoper, Podświetlenie, Wodoszczelny, Datownik |
| Wodoszczelność | 30m = WR30 |
| Szkiełko | akrylowe |
| Kolor | szary |
| Cechy dodatkowe | nie zawiera niklu |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor koperty | szary |
| Kolor tarczy | czarny |
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.200 kg |
| Szerokość paska | 18.00 mm |
| Długość bransolety | 24.00 mm |
| Szerokość koperty | 33.00 mm |
| Wysokość koperty | 7.00 mm |
| Kolekcja/Seria | Casio Vintage |
| Szerokość mocowania | 22.00 mm |
| Model | A158WETB-1AEF |
| EAN (GTIN) | 4549526296888 |
| Kod producenta | A158WETB-1AEF |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d4c9c88a-f9cd-44ba-8544-39d4d1e587e5
Podobne wyszukiwania
Unisex Warszawa
 
(231)
Unisex Kraków
 
(94)
Unisex Poznań
 
(88)
Unisex Wrocław
 
(56)
Unisex Łódź
 
(44)
Unisex Gdańsk
 
(39)
Unisex Katowice
 
(26)
Unisex Toruń
 
(25)
Unisex Gdynia
 
(23)
Unisex Lublin
 
(21)
Unisex Białystok
 
(20)
Unisex Bytom
 
(20)
Unisex Bydgoszcz
 
(20)
Unisex Kielce
 
(19)
Unisex Tychy
 
(17)
Unisex Szczecin
 
(17)
Unisex Tarnów
 
(17)
Unisex Marki
 
(17)
Unisex Rzeszów
 
(16)
Unisex Łapy-Kołpaki
 
(15)
Unisex Piaseczno
 
(14)
Unisex Piła
 
(13)
Unisex Bielsko-Biała
 
(13)
Unisex Olkusz
 
(13)
Unisex Chorzów
 
(12)
Unisex Gliwice
 
(12)
Unisex Głogów
 
(10)
Unisex Aleksandrów Kujawski
 
(10)
Unisex Wałbrzych
 
(10)
Unisex Ostrów Wielkopolski
 
(10)
Unisex Opole
 
(9)
Unisex Rzezawa
 
(9)
Unisex Czechowice-Dziedzice
 
(9)
Unisex Radom
 
(9)
Unisex Lipno
 
(8)
Unisex Częstochowa
 
(8)
Unisex Pruszków
 
(8)
Unisex Zabrze
 
(7)
Unisex Lubin
 
(7)
Unisex Płock
 
(7)
Unisex Janowo
 
(7)
Unisex Żary
 
(7)
Unisex Grodzisk Mazowiecki
 
(7)
Unisex Mińsk Mazowiecki
 
(7)
Unisex Suwałki
 
(6)
Unisex Grudziądz
 
(6)
Unisex Puńców
 
(6)
Unisex Pabianice
 
(6)
Unisex Będzin
 
(6)
Unisex Piotrków Trybunalski
 
(6)
Unisex Zielona Góra
 
(6)
Unisex Zduńska Wola
 
(6)
Unisex Swarzędz
 
(6)
Unisex Elbląg
 
(6)
Unisex Stara Gadka
 
(6)
Unisex Krosno Odrzańskie
 
(6)
Unisex Wadowice
 
(5)
Unisex Włocławek
 
(5)
Unisex Świdnik
 
(5)
Unisex Sosnowiec
 
(5)
Unisex Krzemieniewo
 
(5)
Unisex Legnica
 
(5)
Unisex Kożuchów
 
(5)
Unisex Rybnik
 
(5)
Unisex Busko-Zdrój
 
(5)
Unisex Brzeziny
 
(5)
Unisex Ostrzeszów
 
(5)
Unisex Siedlce
 
(5)
Unisex Luboń
 
(5)
Unisex Koronowo
 
(5)
Unisex Jaworzno
 
(5)
Unisex Nowy Targ
 
(5)
Unisex Tczew
 
(5)
Unisex Środa Wielkopolska
 
(5)
Unisex Konin
 
(5)
Unisex Jelenia Góra
 
(5)
Unisex Lubawa
 
(5)
Unisex Bielsk Podlaski
 
(4)
Unisex Biała Podlaska
 
(4)
Unisex Oświęcim
 
(4)
Unisex Strzebielino
 
(4)
Unisex Krzeszowice
 
(4)
Unisex Mikołów
 
(4)
Unisex Łomża
 
(4)
Unisex Nowy Sącz
 
(4)
Unisex Stargard
 
(4)
Unisex Ruda Śląska
 
(4)
Unisex Lubartów
 
(4)
Unisex Olsztyn
 
(4)
Unisex Tarnowskie Góry
 
(4)
Unisex Oleśnica
 
(4)
Unisex Kostrzyn nad Odrą
 
(4)
Unisex Grodzisk Wielkopolski
 
(4)
Unisex Ryczów
 
(4)
Unisex Szamotuły
 
(4)
Unisex Pleszew
 
(4)