| Stan | Nowy |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.750 kg |
| Szerokość paska | 17 mm |
| Długość paska część ze sprzączką | 80 mm |
| Długość paska część z dziurkami | 110 mm |
| Długość bransolety | 190 mm |
| Szerokość koperty | 35 mm |
| Wysokość koperty | 35 mm |
| Kolekcja/Seria | WKNF7905 |
| Model | 788-11-2020-04 |
O przedmiocie
Oferta: c332d965-8d6a-4872-9669-1d1eee6f4a29
Podobne wyszukiwania
Unisex Warszawa
 
(231)
Unisex Kraków
 
(91)
Unisex Poznań
 
(88)
Unisex Wrocław
 
(59)
Unisex Łódź
 
(45)
Unisex Gdańsk
 
(41)
Unisex Katowice
 
(26)
Unisex Toruń
 
(25)
Unisex Gdynia
 
(23)
Unisex Lublin
 
(21)
Unisex Bytom
 
(20)
Unisex Bydgoszcz
 
(20)
Unisex Białystok
 
(20)
Unisex Kielce
 
(19)
Unisex Marki
 
(17)
Unisex Szczecin
 
(17)
Unisex Tychy
 
(17)
Unisex Tarnów
 
(17)
Unisex Rzeszów
 
(16)
Unisex Łapy-Kołpaki
 
(15)
Unisex Piła
 
(13)
Unisex Bielsko-Biała
 
(13)
Unisex Piaseczno
 
(13)
Unisex Olkusz
 
(13)
Unisex Gliwice
 
(12)
Unisex Chorzów
 
(12)
Unisex Wałbrzych
 
(10)
Unisex Aleksandrów Kujawski
 
(10)
Unisex Ostrów Wielkopolski
 
(9)
Unisex Rzezawa
 
(9)
Unisex Czechowice-Dziedzice
 
(9)
Unisex Głogów
 
(9)
Unisex Radom
 
(9)
Unisex Opole
 
(9)
Unisex Lipno
 
(8)
Unisex Częstochowa
 
(8)
Unisex Pruszków
 
(8)
Unisex Zabrze
 
(7)
Unisex Lubin
 
(7)
Unisex Płock
 
(7)
Unisex Janowo
 
(7)
Unisex Żary
 
(7)
Unisex Grodzisk Mazowiecki
 
(7)
Unisex Mińsk Mazowiecki
 
(7)
Unisex Suwałki
 
(6)
Unisex Grudziądz
 
(6)
Unisex Puńców
 
(6)
Unisex Pabianice
 
(6)
Unisex Będzin
 
(6)
Unisex Piotrków Trybunalski
 
(6)
Unisex Sosnowiec
 
(6)
Unisex Zielona Góra
 
(6)
Unisex Zduńska Wola
 
(6)
Unisex Swarzędz
 
(6)
Unisex Koronowo
 
(6)
Unisex Elbląg
 
(6)
Unisex Stara Gadka
 
(6)
Unisex Krosno Odrzańskie
 
(6)
Unisex Włocławek
 
(5)
Unisex Jelenia Góra
 
(5)
Unisex Świdnik
 
(5)
Unisex Lubawa
 
(5)
Unisex Legnica
 
(5)
Unisex Kożuchów
 
(5)
Unisex Rybnik
 
(5)
Unisex Busko-Zdrój
 
(5)
Unisex Ostrzeszów
 
(5)
Unisex Siedlce
 
(5)
Unisex Wadowice
 
(5)
Unisex Nowy Targ
 
(5)
Unisex Tczew
 
(5)
Unisex Luboń
 
(5)
Unisex Środa Wielkopolska
 
(5)
Unisex Konin
 
(5)
Unisex Jaworzno
 
(5)
Unisex Grodzisk Wielkopolski
 
(4)
Unisex Pleszew
 
(4)
Unisex Bielsk Podlaski
 
(4)
Unisex Ryczów
 
(4)
Unisex Stargard
 
(4)
Unisex Oświęcim
 
(4)
Unisex Krzeszowice
 
(4)
Unisex Biała Podlaska
 
(4)
Unisex Kostrzyn nad Odrą
 
(4)
Unisex Łomża
 
(4)
Unisex Nowy Sącz
 
(4)
Unisex Strzebielino
 
(4)
Unisex Ruda Śląska
 
(4)
Unisex Lubartów
 
(4)
Unisex Olsztyn
 
(4)
Unisex Tarnowskie Góry
 
(4)
Unisex Oleśnica
 
(4)
Unisex Krzemieniewo
 
(4)
Unisex Brzozów
 
(4)
Unisex Mikołów
 
(4)
Unisex Szamotuły
 
(4)