| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Bosch |
| Model | CCBD5 |
| Kolor dominujący | biały |
| Moc | 2200.00 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Wytwarzanie pary | 22 g/min |
| Silne uderzenie pary | 80 g/min |
| Kod producenta | BOSCH CCBD5 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 775a17f9-ab40-49dc-b642-d24094cf8f44
Podobne wyszukiwania
Żelazka Warszawa
 
(74)
Żelazka Kraków
 
(47)
Żelazka Wrocław
 
(28)
Żelazka Łódź
 
(24)
Żelazka Hrubieszów
 
(18)
Żelazka Poznań
 
(17)
Żelazka Gdańsk
 
(15)
Żelazka Płock
 
(14)
Żelazka Kielce
 
(10)
Żelazka Oświęcim
 
(9)
Żelazka Koszalin
 
(9)
Żelazka Białystok
 
(8)
Żelazka Gliwice
 
(8)
Żelazka Lublin
 
(8)
Żelazka Częstochowa
 
(8)
Żelazka Susiec
 
(7)
Żelazka Rzeszów
 
(7)
Żelazka Katowice
 
(7)
Żelazka Kłodzko
 
(7)
Żelazka Sosnowiec
 
(6)
Żelazka Chorzów
 
(6)
Żelazka Gdynia
 
(6)
Żelazka Opole
 
(6)
Żelazka Bydgoszcz
 
(6)
Żelazka Zielona Góra
 
(5)
Żelazka Zabrze
 
(5)
Żelazka Wadowice
 
(5)
Żelazka Trzebinia
 
(5)
Żelazka Jaworzno
 
(5)
Żelazka Dębica
 
(5)
Żelazka Suwałki
 
(5)
Żelazka Wieliczka
 
(5)
Żelazka Karpicko
 
(5)
Żelazka Blizno
 
(5)
Żelazka Legnica
 
(5)
Żelazka Toruń
 
(5)
Żelazka Tychy
 
(5)
Żelazka Głogów
 
(5)
Żelazka Szczecin
 
(5)
Żelazka Września
 
(4)
Żelazka Oława
 
(4)
Żelazka Zgierz
 
(4)
Żelazka Bielsko-Biała
 
(4)
Żelazka Olsztyn
 
(4)
Żelazka Elbląg
 
(4)
Żelazka Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Żelazka Ostrzeszów
 
(4)
Żelazka Imielin
 
(4)