| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Mozano |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Rodzaj żelazka | bezprzewodowe |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Regulacja temperatury | pokrętło |
| Komunikacja | wskaźnik poziomu wody, lampka kontrolna, wskaźnik gotowości do użycia |
| Bezpieczeństwo | podstawa antypoślizgowa, zabezpieczenie przed osadzaniem się kamienia, blokada kapania, zabezpieczenie przed przegrzaniem, automatyczny wyłącznik |
| Funkcje | funkcja pary, prasowanie w pionie, spryskiwacz, samooczyszczanie |
| Załączone wyposażenie | pojemnik do nalewania wody, filtr antywapienny, podstawka ładująca |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Model | Ultimate Smooth |
| Moc | 2600.00 W |
| Pojemność zbiornika na wodę | 450 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 1.90 m |
| Wytwarzanie pary | 25 g/min |
| Silne uderzenie pary | 1 g/min |
| Cechy dodatkowe | Przewód 360' |
| Szerokość produktu | 12.00 cm |
| Wysokość produktu | 30.00 cm |
| Głębokość produktu | 16.00 cm |
| Waga produktu | 0.95 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.135 kg |
| Kod producenta | AGD/ZEL/01#SZARY |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: edc94f8d-fa35-4370-ab4f-6b9a774ce1d6
Podobne wyszukiwania
Żelazka Warszawa
 
(78)
Żelazka Kraków
 
(43)
Żelazka Łódź
 
(24)
Żelazka Wrocław
 
(23)
Żelazka Hrubieszów
 
(17)
Żelazka Poznań
 
(17)
Żelazka Płock
 
(14)
Żelazka Gdańsk
 
(12)
Żelazka Rzeszów
 
(10)
Żelazka Oświęcim
 
(10)
Żelazka Kielce
 
(10)
Żelazka Lublin
 
(9)
Żelazka Koszalin
 
(9)
Żelazka Białystok
 
(8)
Żelazka Susiec
 
(7)
Żelazka Chorzów
 
(7)
Żelazka Częstochowa
 
(7)
Żelazka Bydgoszcz
 
(7)
Żelazka Gliwice
 
(7)
Żelazka Gdynia
 
(7)
Żelazka Świętochłowice
 
(7)
Żelazka Katowice
 
(7)
Żelazka Jaworzno
 
(5)
Żelazka Głogów
 
(5)
Żelazka Karpicko
 
(5)
Żelazka Opole
 
(5)
Żelazka Zielona Góra
 
(5)
Żelazka Sosnowiec
 
(5)
Żelazka Trzebinia
 
(5)
Żelazka Szczecin
 
(5)
Żelazka Wadowice
 
(5)
Żelazka Dębica
 
(5)
Żelazka Zabrze
 
(5)
Żelazka Blizno
 
(5)
Żelazka Toruń
 
(5)
Żelazka Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Żelazka Elbląg
 
(4)
Żelazka Września
 
(4)
Żelazka Tychy
 
(4)
Żelazka Oława
 
(4)
Żelazka Ostrzeszów
 
(4)
Żelazka Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Żelazka Wieliczka
 
(4)
Żelazka Imielin
 
(4)