| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | MPM |
| Kolor dominujący | zielony |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Regulacja temperatury | pokrętło |
| Komunikacja | wskaźnik poziomu wody, lampka kontrolna, wskaźnik gotowości do użycia |
| Bezpieczeństwo | podstawa antypoślizgowa, zabezpieczenie przed osadzaniem się kamienia, wyłącznik bezpieczeństwa, blokada kapania, zabezpieczenie przed przegrzaniem, automatyczny wyłącznik |
| Funkcje | funkcja pary, regulacja strumienia pary, prasowanie w pionie, spryskiwacz, samooczyszczanie, pionowy wyrzut pary |
| Załączone wyposażenie | pojemnik do nalewania wody |
| Informacje o bezpieczeństwie | WEEE, CE |
| Model | KYVIA25-LR6FPRZ |
| EAN (GTIN) | 5906846097547 |
| Moc | 2722.38 W |
| Pojemność zbiornika na wodę | 313 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 2.97 m |
| Wytwarzanie pary | 20 g/min |
| Silne uderzenie pary | 72 g/min |
| Cechy dodatkowe | przewód obrotowy |
| Szerokość produktu | 33.48 cm |
| Wysokość produktu | 16.37 cm |
| Głębokość produktu | 24.94 cm |
| Waga produktu | 1.81 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.710 kg |
| Kod producenta | VB6M7B5-D6T4Z3F0K |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a3c4fe33-de45-4dcc-bee2-e57ee1f63ad0
Podobne wyszukiwania
Żelazka Warszawa
 
(77)
Żelazka Kraków
 
(43)
Żelazka Łódź
 
(29)
Żelazka Wrocław
 
(23)
Żelazka Hrubieszów
 
(19)
Żelazka Poznań
 
(17)
Żelazka Płock
 
(14)
Żelazka Gdańsk
 
(13)
Żelazka Kielce
 
(10)
Żelazka Rzeszów
 
(10)
Żelazka Oświęcim
 
(10)
Żelazka Koszalin
 
(9)
Żelazka Lublin
 
(9)
Żelazka Białystok
 
(8)
Żelazka Gdynia
 
(7)
Żelazka Chorzów
 
(7)
Żelazka Katowice
 
(7)
Żelazka Susiec
 
(7)
Żelazka Bydgoszcz
 
(7)
Żelazka Gliwice
 
(7)
Żelazka Częstochowa
 
(7)
Żelazka Opole
 
(6)
Żelazka Jaworzno
 
(6)
Żelazka Głogów
 
(5)
Żelazka Sosnowiec
 
(5)
Żelazka Trzebinia
 
(5)
Żelazka Szczecin
 
(5)
Żelazka Wadowice
 
(5)
Żelazka Zielona Góra
 
(5)
Żelazka Dębica
 
(5)
Żelazka Zabrze
 
(5)
Żelazka Karpicko
 
(5)
Żelazka Blizno
 
(5)
Żelazka Toruń
 
(5)
Żelazka Wieliczka
 
(4)
Żelazka Suwałki
 
(4)
Żelazka Zgierz
 
(4)
Żelazka Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Żelazka Elbląg
 
(4)
Żelazka Września
 
(4)
Żelazka Imielin
 
(4)
Żelazka Tychy
 
(4)
Żelazka Ostrzeszów
 
(4)
Żelazka Grudziądz
 
(4)
Żelazka Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Żelazka Bielsko-Biała
 
(4)
Żelazka Oława
 
(4)