O przedmiocie
| Stan | Nowy |
| Marka | Philips |
| Kolor dominujący | fioletowy |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Regulacja temperatury | pokrętło |
| Komunikacja | lampka kontrolna |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik |
| Funkcje | spryskiwacz |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Model | DST2020/30 |
| Moc | 2000.00 W |
| Pojemność zbiornika na wodę | 250 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 1.90 m |
| Wytwarzanie pary | 25 g/min |
| Silne uderzenie pary | 110 g/min |
| Waga produktu | 1.20 kg |
| Kod producenta | DST2020/30 |
| EAN (GTIN) | 8720389044786 |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4afb4539-bb8b-487b-b433-486370e15dfe
Podobne wyszukiwania
Żelazka Warszawa
 
(77)
Żelazka Kraków
 
(43)
Żelazka Łódź
 
(24)
Żelazka Wrocław
 
(23)
Żelazka Hrubieszów
 
(17)
Żelazka Poznań
 
(17)
Żelazka Płock
 
(14)
Żelazka Gdańsk
 
(13)
Żelazka Oświęcim
 
(10)
Żelazka Rzeszów
 
(10)
Żelazka Kielce
 
(10)
Żelazka Lublin
 
(9)
Żelazka Koszalin
 
(9)
Żelazka Białystok
 
(8)
Żelazka Bydgoszcz
 
(7)
Żelazka Gdynia
 
(7)
Żelazka Chorzów
 
(7)
Żelazka Gliwice
 
(7)
Żelazka Częstochowa
 
(7)
Żelazka Katowice
 
(7)
Żelazka Susiec
 
(7)
Żelazka Jaworzno
 
(6)
Żelazka Opole
 
(6)
Żelazka Dębica
 
(5)
Żelazka Trzebinia
 
(5)
Żelazka Sosnowiec
 
(5)
Żelazka Blizno
 
(5)
Żelazka Zabrze
 
(5)
Żelazka Toruń
 
(5)
Żelazka Karpicko
 
(5)
Żelazka Zielona Góra
 
(5)
Żelazka Świętochłowice
 
(5)
Żelazka Szczecin
 
(5)
Żelazka Głogów
 
(5)
Żelazka Wadowice
 
(5)
Żelazka Wieliczka
 
(4)
Żelazka Grudziądz
 
(4)
Żelazka Oława
 
(4)
Żelazka Imielin
 
(4)
Żelazka Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Żelazka Bielsko-Biała
 
(4)
Żelazka Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Żelazka Września
 
(4)
Żelazka Ostrzeszów
 
(4)
Żelazka Tychy
 
(4)
Żelazka Elbląg
 
(4)