| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Philips |
| Model | GC4410/02 |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Moc | 2400.00 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Regulacja temperatury | pokrętło |
| Pojemność zbiornika na wodę | 350 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 3.00 m |
| Wytwarzanie pary | 130 g/min |
| Silne uderzenie pary | 130 g/min |
| Komunikacja | lampka kontrolna, wskaźnik poziomu wody |
| Bezpieczeństwo | blokada kapania, zabezpieczenie przed osadzaniem się kamienia |
| Funkcje | prasowanie w pionie, samooczyszczanie |
| Załączone wyposażenie | pojemnik do nalewania wody |
| Szerokość produktu | 16.70 cm |
| Wysokość produktu | 33.20 cm |
| Głębokość produktu | 14.70 cm |
| Waga produktu | 1.55 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.700 kg |
| Kod producenta | GC4410/02 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 91bbf743-4258-43e6-a126-3e27b2b5c88c
Podobne wyszukiwania
Żelazka Warszawa
 
(75)
Żelazka Kraków
 
(43)
Żelazka Łódź
 
(27)
Żelazka Wrocław
 
(25)
Żelazka Hrubieszów
 
(18)
Żelazka Poznań
 
(16)
Żelazka Gdańsk
 
(14)
Żelazka Płock
 
(14)
Żelazka Kielce
 
(10)
Żelazka Oświęcim
 
(10)
Żelazka Rzeszów
 
(10)
Żelazka Lublin
 
(9)
Żelazka Koszalin
 
(9)
Żelazka Gliwice
 
(8)
Żelazka Białystok
 
(8)
Żelazka Chorzów
 
(8)
Żelazka Susiec
 
(7)
Żelazka Częstochowa
 
(7)
Żelazka Jaworzno
 
(7)
Żelazka Gdynia
 
(7)
Żelazka Bydgoszcz
 
(7)
Żelazka Sosnowiec
 
(6)
Żelazka Opole
 
(6)
Żelazka Katowice
 
(6)
Żelazka Wadowice
 
(5)
Żelazka Suwałki
 
(5)
Żelazka Zielona Góra
 
(5)
Żelazka Zabrze
 
(5)
Żelazka Głogów
 
(5)
Żelazka Wieliczka
 
(5)
Żelazka Gorzów Wielkopolski
 
(5)
Żelazka Blizno
 
(5)
Żelazka Toruń
 
(5)
Żelazka Karpicko
 
(5)
Żelazka Szczecin
 
(5)
Żelazka Trzebinia
 
(5)
Żelazka Dębica
 
(5)
Żelazka Grudziądz
 
(4)
Żelazka Bielsko-Biała
 
(4)
Żelazka Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Żelazka Kłodzko
 
(4)
Żelazka Tychy
 
(4)
Żelazka Września
 
(4)
Żelazka Imielin
 
(4)
Żelazka Oława
 
(4)
Żelazka Zgierz
 
(4)
Żelazka Elbląg
 
(4)
Żelazka Ostrzeszów
 
(4)