O przedmiocie
| Stan | Nowy |
| Marka | Severin |
| Model | BA-3234 |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Moc | 1000.00 W |
| Rodzaj żelazka | turystyczne |
| Rodzaj stopy | stalowa |
| Regulacja temperatury | pokrętło |
| Pojemność zbiornika na wodę | 50 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 1.80 m |
| Wytwarzanie pary | 35 g/min |
| Silne uderzenie pary | 40 g/min |
| Komunikacja | lampka kontrolna |
| Bezpieczeństwo | zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje | pionowy wyrzut pary, regulacja strumienia pary |
| Załączone wyposażenie | pojemnik do nalewania wody |
| Szerokość produktu | 200.00 cm |
| Wysokość produktu | 110.00 cm |
| Głębokość produktu | 92.00 cm |
| Waga produktu | 0.15 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.870 kg |
| Kod producenta | 4008146000447 |
| Certyfikaty zgodności | CE, WEEE |
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 5ab5f9c7-2c16-4272-932d-212b0fc9820f
Podobne wyszukiwania
Żelazka Warszawa
 
(77)
Żelazka Kraków
 
(43)
Żelazka Łódź
 
(29)
Żelazka Wrocław
 
(23)
Żelazka Hrubieszów
 
(19)
Żelazka Poznań
 
(17)
Żelazka Płock
 
(14)
Żelazka Gdańsk
 
(13)
Żelazka Kielce
 
(10)
Żelazka Lublin
 
(10)
Żelazka Oświęcim
 
(10)
Żelazka Rzeszów
 
(10)
Żelazka Koszalin
 
(9)
Żelazka Białystok
 
(8)
Żelazka Bydgoszcz
 
(7)
Żelazka Częstochowa
 
(7)
Żelazka Susiec
 
(7)
Żelazka Chorzów
 
(7)
Żelazka Gdynia
 
(7)
Żelazka Katowice
 
(7)
Żelazka Gliwice
 
(6)
Żelazka Opole
 
(6)
Żelazka Jaworzno
 
(6)
Żelazka Szczecin
 
(5)
Żelazka Trzebinia
 
(5)
Żelazka Blizno
 
(5)
Żelazka Zabrze
 
(5)
Żelazka Toruń
 
(5)
Żelazka Karpicko
 
(5)
Żelazka Sosnowiec
 
(5)
Żelazka Zielona Góra
 
(5)
Żelazka Dębica
 
(5)
Żelazka Wieliczka
 
(5)
Żelazka Wadowice
 
(5)
Żelazka Głogów
 
(5)
Żelazka Elbląg
 
(4)
Żelazka Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Żelazka Grudziądz
 
(4)
Żelazka Suwałki
 
(4)
Żelazka Oława
 
(4)
Żelazka Imielin
 
(4)
Żelazka Bielsko-Biała
 
(4)
Żelazka Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Żelazka Września
 
(4)
Żelazka Nowa Dęba
 
(4)
Żelazka Ostrzeszów
 
(4)
Żelazka Tychy
 
(4)
Żelazka Zgierz
 
(4)