| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | MPM |
| Kolor dominujący | czarny |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Komunikacja | sygnał dźwiękowy, lampka kontrolna, wskaźnik gotowości do użycia |
| Bezpieczeństwo | blokada kapania, podstawa antypoślizgowa, automatyczny wyłącznik |
| Funkcje | regulacja strumienia pary, pionowy wyrzut pary, automatyczny dobór temperatury, funkcja pary |
| Załączone wyposażenie | odkamieniacz, filtr antywapienny, pojemnik do nalewania wody |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Model | MZE-23 |
| Moc | 3000.00 W |
| Maksymalne ciśnienie pary | 5.50 bar |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1500 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 1.80 m |
| Wytwarzanie pary | 400 g/min |
| Silne uderzenie pary | 400 g/min |
| Cechy dodatkowe | Inteligentny system kontroli temperatury |
| Szerokość produktu | 12.00 cm |
| Wysokość produktu | 27.00 cm |
| Głębokość produktu | 14.00 cm |
| Waga produktu | 0.15 kg |
| Kod producenta | MZE-23 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 0cadc458-a98a-4669-a0d6-06ab16c51662
Podobne wyszukiwania
Stacje parowe Warszawa
 
(22)
Stacje parowe Kraków
 
(10)
Stacje parowe Wrocław
 
(4)
Stacje parowe Rakszawa
 
(4)