| Stan | Nowy |
| Producent | nieznany producent |
| Rodzaj | bez oparcia |
| Materiał wykonania | inny |
| Styl | industrialny, vintage |
| Długość (dłuższy bok) | 63 cm |
| Linia | żeliwo |
| Szerokość (krótszy bok) | 55.0 cm |
| Wysokość produktu | 63.00 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6.500 kg |
| Kod producenta | noga_stołu_królewski_żeliwna |
O przedmiocie
Oferta: a24a85f4-5476-4a96-b05b-a2dda5ebf130
Podobne wyszukiwania
Ławy i ławki Warszawa
 
(21)
Ławy i ławki Trzebunia
 
(16)
Ławy i ławki Haczów
 
(10)
Ławy i ławki Bydgoszcz
 
(8)
Ławy i ławki Cedynia
 
(8)
Ławy i ławki Kraków
 
(7)
Ławy i ławki Konstancin-Jeziorna
 
(7)
Ławy i ławki Miechów
 
(6)
Ławy i ławki Kętrzyn
 
(5)
Ławy i ławki Łąg
 
(5)
Ławy i ławki Świdwin
 
(5)
Ławy i ławki Jaszkowa Górna
 
(5)
Ławy i ławki Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Ławy i ławki Poznań
 
(5)
Ławy i ławki Wrocław
 
(4)
Ławy i ławki Zakopane
 
(4)
Ławy i ławki Choroszcz
 
(4)
Ławy i ławki Rudnik nad Sanem
 
(4)
Ławy i ławki Białystok
 
(4)
Ławy i ławki Radom
 
(4)
Ławy i ławki Gorlice
 
(4)
Ławy i ławki Jędrzejów
 
(4)