| Stan | Nowy |
| Rodzaj pojazdu | serie |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Marka | Hot Wheels |
| Bohater / Bajka | brak |
| Płeć | chłopcy, dziewczynki |
| Materiał | metal, plastik |
| Skala | 1:64 |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE |
| Wysokość produktu | 16.50 cm |
| Szerokość produktu | 4.50 cm |
| Długość | 11.50 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.100 kg |
| Kolor | wielokolorowy |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy |
| Minimalny wiek dziecka | 3 |
| Kod producenta | JBJ96 |
| Seria | Hot Wheels |
| Napęd elektryczny | nie |
| Model | JBJ96 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8f12e536-a5a8-4b63-b28b-01661d012c5b
Podobne wyszukiwania
Serie Warszawa
 
(2226)
Serie Czaplinek
 
(562)
Serie Lublin
 
(449)
Serie Gliwice
 
(325)
Serie Myślenice
 
(239)
Serie Zamość
 
(165)
Serie Józefów
 
(128)
Serie Kielce
 
(124)
Serie Myszków
 
(79)
Serie Sosnowiec
 
(70)
Serie Krasnystaw
 
(65)
Serie Legionowo
 
(61)
Serie Stargard
 
(57)
Serie Mysłowice
 
(54)
Serie Zgierz
 
(54)
Serie Ostrów Wielkopolski
 
(53)
Serie Opole
 
(51)
Serie Łodziska
 
(45)
Serie Nowy Targ
 
(42)
Serie Łęczyca
 
(42)
Serie Elbląg
 
(40)
Serie Przemyśl
 
(36)
Serie Jelenia Góra
 
(36)
Serie Kobyle
 
(35)
Serie Piaseczno
 
(32)
Serie Tczew
 
(22)
Serie Imielin
 
(19)
Serie Marcinowice
 
(19)
Serie Bartniki
 
(18)
Serie Puławy
 
(18)
Serie Grabówka
 
(18)
Serie Kłodzko
 
(17)
Serie Ustroń
 
(17)
Serie Siemianowice Śląskie
 
(17)
Serie Komorniki
 
(14)
Serie Bochnia
 
(12)
Serie Limanowa
 
(12)
Serie Ełk
 
(12)
Serie Kluczbork
 
(11)
Serie Łuków
 
(11)
Serie Parczew
 
(11)
Serie Brwinów
 
(11)
Serie Będzin
 
(11)
Serie Stęszew
 
(11)
Serie Paczków
 
(11)
Serie Kowary
 
(10)
Serie Rydułtowy
 
(10)
Serie Wągrowiec
 
(10)
Serie Koło
 
(10)
Serie Dziembówko
 
(10)
Serie Piaski
 
(10)
Serie Mstów
 
(9)
Serie Tarnowo Podgórne
 
(9)
Serie Łochowo
 
(9)
Serie Kikół-Wieś
 
(9)
Serie Czarna Woda
 
(9)
Serie Baranowo
 
(9)
Serie Dębe Wielkie
 
(9)
Serie Chodzież
 
(8)
Serie Mikołów
 
(8)
Serie Rzuchowa
 
(8)
Serie Słupca
 
(8)
Serie Dopiewo
 
(7)
Serie Łęczna
 
(7)
Serie Jarosław
 
(7)
Serie Strzelin
 
(7)
Serie Grodzisk Mazowiecki
 
(7)
Serie Dobczyce
 
(7)
Serie Włodawa
 
(7)
Serie Kobyłka
 
(7)
Serie Hrubieszów
 
(7)
Serie Śrem
 
(6)
Serie Wytowno
 
(6)
Serie Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Serie Milejów
 
(6)
Serie Zabierzów
 
(6)
Serie Żywiec
 
(6)
Serie Wałcz
 
(6)
Serie Powidz
 
(6)
Serie Dynów
 
(6)
Serie Karczemki
 
(6)
Serie Grabów nad Prosną
 
(6)
Serie Witonia
 
(6)
Serie Sadów
 
(6)
Serie Pieniążkowice
 
(6)
Serie Szczecinek
 
(6)
Serie Baranów
 
(5)
Serie Plewiska
 
(5)
Serie Koniaków
 
(5)
Serie Wąbrzeźno
 
(5)
Serie Nowe Brzesko
 
(5)
Serie Mikołajki
 
(5)
Serie Zgłobice
 
(5)
Serie Czersk
 
(5)
Serie Korzeniów
 
(5)
Serie Raszówka
 
(5)