| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Rodzaj | miękka |
| Zawartość zestawu | duża walizka, średnia walizka, mała walizka |
| Materiał dominujący | polipropylen |
| Kolor | niebieski |
| Kolor dodatkowy | wielokolorowy |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Cechy dodatkowe | na dwóch kółkach, z wysuwanym uchwytem |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość (dłuższy bok) | 54 cm |
| Głębokość (krótszy bok) | 27 cm |
| Liczba kieszeni | 2 |
| Liczba komór | 1 |
| Nazwa koloru producenta | granatowy |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 739591e9-31dc-415d-aa73-465e9c727d91