| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Manta |
| Rodzaj zestawu | 5.1 |
| Zawiera baterie | nie |
| EAN (GTIN) | 5907609426376 |
| Model | MM1500 |
| Moc głośników (RMS) | 3.00 W |
| Moc subwoofera (RMS) | 5.00 W |
| Kod producenta | MM1500 |
| Zakres częstotliwości | 50 Hz, 16000 Hz |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2011e158-bfc3-4e2e-a20c-ffd4183147ce
Podobne wyszukiwania
Głośniki Warszawa
 
(107)
Głośniki Poznań
 
(67)
Głośniki Gorzów Wielkopolski
 
(54)
Głośniki Kraków
 
(53)
Głośniki Godziesze Małe
 
(48)
Głośniki Wrocław
 
(42)
Głośniki Łódź
 
(28)
Głośniki Gdańsk
 
(28)
Głośniki Radom
 
(18)
Głośniki Katowice
 
(16)
Głośniki Szczecin
 
(13)
Głośniki Kielce
 
(13)
Głośniki Rzeszów
 
(12)
Głośniki Częstochowa
 
(11)
Głośniki Lublin
 
(10)
Głośniki Trzebiatów
 
(10)
Głośniki Tarnobrzeg
 
(10)
Głośniki Opole
 
(9)
Głośniki Bydgoszcz
 
(9)
Głośniki Wieliczka
 
(9)
Głośniki Słupsk
 
(8)
Głośniki Jasło
 
(7)
Głośniki Toruń
 
(7)
Głośniki Jarosław
 
(6)
Głośniki Olkusz
 
(6)
Głośniki Koszalin
 
(6)
Głośniki Stargard
 
(6)
Głośniki Olsztyn
 
(6)
Głośniki Bytom
 
(6)
Głośniki Tomice
 
(6)
Głośniki Sosnowiec
 
(6)
Głośniki Gdynia
 
(6)
Głośniki Zielona Góra
 
(5)
Głośniki Ciechanów
 
(5)
Głośniki Tarnowskie Góry
 
(5)
Głośniki Piła
 
(5)
Głośniki Pabianice
 
(5)
Głośniki Włocławek
 
(5)
Głośniki Zabrze
 
(5)
Głośniki Nowy Sącz
 
(5)
Głośniki Zamość
 
(5)
Głośniki Wólka Kosowska
 
(5)
Głośniki Płock
 
(5)
Głośniki Piaseczno
 
(5)
Głośniki Międzychód
 
(5)
Głośniki Zawiercie
 
(5)
Głośniki Chorzów
 
(5)
Głośniki Ruda Śląska
 
(4)
Głośniki Piotrków Trybunalski
 
(4)
Głośniki Gliwice
 
(4)
Głośniki Tarnów
 
(4)
Głośniki Kalisz
 
(4)
Głośniki Biłgoraj
 
(4)
Głośniki Świdnik Mały
 
(4)
Głośniki Suwałki
 
(4)
Głośniki Konin
 
(4)
Głośniki Morąg
 
(4)
Głośniki Wadowice
 
(4)
Głośniki Rumia
 
(4)
Głośniki Kowalewo Pomorskie
 
(4)
Głośniki Pyrzyce
 
(4)
Głośniki Przemyśl
 
(4)
Głośniki Wałbrzych
 
(4)
Głośniki Pniewy
 
(4)
Głośniki Adelin
 
(4)
Głośniki Mielec
 
(4)
Głośniki Białystok
 
(4)
Głośniki Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Głośniki Rybnik
 
(4)