O przedmiocie
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | F7845 |
| Rodzaj produktu | figurka akcji |
| Wiek dziecka | 4 lata + |
| Marka | Marvel |
| Bohater / Bajka | Spider-Man |
| Płeć | chłopcy |
| Typ | zestaw |
| Materiał | plastik |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE |
| Wysokość produktu | 25.40 cm |
| Szerokość produktu | 35.60 cm |
| Głębokość produktu | 8.10 cm |
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.580 kg |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy |
| Minimalny wiek dziecka | 4 |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4a9c597c-9a28-4029-b3a9-f94627e7bdf0
Podobne wyszukiwania
Figurki Warszawa
 
(3093)
Figurki Lublin
 
(384)
Figurki Zamość
 
(336)
Figurki Czaplinek
 
(299)
Figurki Sosnowiec
 
(278)
Figurki Gliwice
 
(174)
Figurki Myszków
 
(117)
Figurki Legionowo
 
(105)
Figurki Grabówka
 
(70)
Figurki Elbląg
 
(69)
Figurki Zgierz
 
(66)
Figurki Celestynów
 
(59)
Figurki Opole
 
(54)
Figurki Szczyrk
 
(49)
Figurki Kłodzko
 
(49)
Figurki Kielce
 
(45)
Figurki Józefów
 
(44)
Figurki Bukowina Tatrzańska
 
(40)
Figurki Nowy Targ
 
(37)
Figurki Grodzisk Mazowiecki
 
(35)
Figurki Bochnia
 
(34)
Figurki Mysłowice
 
(34)
Figurki Przemyśl
 
(29)
Figurki Dąbrowa
 
(28)
Figurki Stargard
 
(26)
Figurki Kostkowo
 
(25)
Figurki Brwinów
 
(25)
Figurki Siemianowice Śląskie
 
(24)
Figurki Ełk
 
(21)
Figurki Jelenia Góra
 
(21)
Figurki Słupca
 
(21)
Figurki Ostrów Wielkopolski
 
(20)
Figurki Piaseczno
 
(20)
Figurki Puławy
 
(20)
Figurki Szczecinek
 
(20)
Figurki Skierniewice
 
(19)
Figurki Stryszawa
 
(19)
Figurki Dobczyce
 
(19)
Figurki Mikołów
 
(19)
Figurki Maniowy
 
(19)
Figurki Ustroń
 
(19)
Figurki Chełmno
 
(16)
Figurki Ząbkowice Śląskie
 
(16)
Figurki Komorniki
 
(15)
Figurki Stęszew
 
(14)
Figurki Będzin
 
(14)
Figurki Feliksówka
 
(14)
Figurki Jarosław
 
(14)
Figurki Milicz
 
(13)
Figurki Koło
 
(13)
Figurki Wągrowiec
 
(13)
Figurki Myślenice
 
(13)
Figurki Kobyłka
 
(13)
Figurki Jelcz-Laskowice
 
(10)
Figurki Górowo Iławeckie
 
(10)
Figurki Błonie-Wieś
 
(10)
Figurki Łagów
 
(10)
Figurki Grajów
 
(10)
Figurki Imielin
 
(9)
Figurki Skwierzyna
 
(9)
Figurki Motycz
 
(9)
Figurki Łęczna
 
(9)
Figurki Jaroty
 
(9)
Figurki Bogdaniec
 
(9)
Figurki Żywiec
 
(9)
Figurki Paczków
 
(8)
Figurki Michałowice-Wieś
 
(8)
Figurki Zabierzów
 
(8)
Figurki Kawęczyn
 
(7)
Figurki Dopiewiec
 
(7)
Figurki Grębocice
 
(7)
Figurki Guzówka-Kolonia
 
(7)
Figurki Daszewice
 
(7)
Figurki Dziembówko
 
(7)
Figurki Błażowa
 
(7)
Figurki Hrubieszów
 
(7)
Figurki Plewiska
 
(7)
Figurki Ogrodzieniec
 
(7)
Figurki Łuków
 
(7)
Figurki Rydułtowy
 
(6)
Figurki Brzegi
 
(6)
Figurki Ostrów Mazowiecka
 
(6)
Figurki Bystrzyca Kłodzka
 
(6)
Figurki Byszyce
 
(6)
Figurki Rutki-Kossaki
 
(6)
Figurki Kluczbork
 
(6)
Figurki Kuniów
 
(6)
Figurki Krotoszyn
 
(6)
Figurki Kudowa-Zdrój
 
(5)
Figurki Garbów
 
(5)
Figurki Sosnówka
 
(5)
Figurki Morąg
 
(5)
Figurki Chełmiec
 
(5)
Figurki Sompolno
 
(5)
Figurki Stanowice
 
(5)
Figurki Kamienna Góra
 
(5)