| Stan | Nowy |
| Marka | Kovap |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Płeć | dziewczynki, unisex, chłopcy |
| Materiał | guma, plastik, metal |
| Skala | inna |
| Efekty | ruchowe, dźwiękowe |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE, Safe Toys |
| Kolor | zielony |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy |
| Minimalny wiek dziecka | 3 |
| Rodzaj pojazdu | traktor |
| EAN (GTIN) | 8594988383030 |
| Baterie | Kluczyk w zestawie |
| Wysokość produktu | 9.00 cm |
| Szerokość produktu | 9.00 cm |
| Długość | 15.00 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Kod producenta | 38303 |
| Model | ZETOR 25 A |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ef1ff1db-c94d-4ebb-88d9-b34493313795
Podobne wyszukiwania
Traktory Warszawa
 
(2319)
Traktory Czaplinek
 
(562)
Traktory Lublin
 
(462)
Traktory Gliwice
 
(321)
Traktory Myślenice
 
(239)
Traktory Zamość
 
(158)
Traktory Józefów
 
(128)
Traktory Kielce
 
(124)
Traktory Myszków
 
(79)
Traktory Sosnowiec
 
(67)
Traktory Krasnystaw
 
(65)
Traktory Legionowo
 
(61)
Traktory Stargard
 
(56)
Traktory Mysłowice
 
(54)
Traktory Zgierz
 
(54)
Traktory Ostrów Wielkopolski
 
(53)
Traktory Opole
 
(52)
Traktory Łodziska
 
(45)
Traktory Nowy Targ
 
(42)
Traktory Łęczyca
 
(42)
Traktory Elbląg
 
(37)
Traktory Jelenia Góra
 
(36)
Traktory Kobyle
 
(35)
Traktory Przemyśl
 
(35)
Traktory Piaseczno
 
(33)
Traktory Tczew
 
(22)
Traktory Imielin
 
(19)
Traktory Marcinowice
 
(19)
Traktory Grabówka
 
(18)
Traktory Bartniki
 
(18)
Traktory Puławy
 
(18)
Traktory Ustroń
 
(18)
Traktory Siemianowice Śląskie
 
(17)
Traktory Kłodzko
 
(17)
Traktory Komorniki
 
(14)
Traktory Bochnia
 
(13)
Traktory Ełk
 
(12)
Traktory Limanowa
 
(12)
Traktory Będzin
 
(11)
Traktory Paczków
 
(11)
Traktory Stęszew
 
(11)
Traktory Parczew
 
(11)
Traktory Kluczbork
 
(11)
Traktory Łuków
 
(11)
Traktory Kikół-Wieś
 
(11)
Traktory Brwinów
 
(11)
Traktory Rydułtowy
 
(10)
Traktory Koło
 
(10)
Traktory Piaski
 
(10)
Traktory Dziembówko
 
(10)
Traktory Dębe Wielkie
 
(9)
Traktory Czarna Woda
 
(9)
Traktory Tarnowo Podgórne
 
(9)
Traktory Łochowo
 
(9)
Traktory Baranowo
 
(9)
Traktory Mstów
 
(9)
Traktory Chodzież
 
(8)
Traktory Wągrowiec
 
(8)
Traktory Mikołów
 
(8)
Traktory Rzuchowa
 
(8)
Traktory Słupca
 
(8)
Traktory Łęczna
 
(7)
Traktory Włodawa
 
(7)
Traktory Jarosław
 
(7)
Traktory Hrubieszów
 
(7)
Traktory Dopiewo
 
(7)
Traktory Kobyłka
 
(7)
Traktory Dobczyce
 
(7)
Traktory Grodzisk Mazowiecki
 
(7)
Traktory Strzelin
 
(7)
Traktory Zabierzów
 
(6)
Traktory Pieniążkowice
 
(6)
Traktory Powidz
 
(6)
Traktory Witonia
 
(6)
Traktory Dynów
 
(6)
Traktory Śrem
 
(6)
Traktory Żywiec
 
(6)
Traktory Wałcz
 
(6)
Traktory Karczemki
 
(6)
Traktory Sadów
 
(6)
Traktory Milejów
 
(6)
Traktory Szczecinek
 
(6)
Traktory Grabów nad Prosną
 
(6)
Traktory Koniaków
 
(5)
Traktory Plewiska
 
(5)
Traktory Nowe Brzesko
 
(5)
Traktory Baranów
 
(5)
Traktory Mikołajki
 
(5)
Traktory Wąbrzeźno
 
(5)
Traktory Korzeniów
 
(5)
Traktory Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Traktory Zgłobice
 
(5)
Traktory Czersk
 
(5)
Traktory Osielsko
 
(5)
Traktory Raszówka
 
(5)
Traktory Stryszawa
 
(4)