| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Creative |
| Model | Gramofon przenośny vintage |
| Szerokość produktu | 34 cm |
| Wysokość produktu | 15 cm |
| Kolor | inny |
| Sterowanie | manualne |
| Napęd | brak informacji |
| Typ wkładki | brak informacji |
| Wkładka | inna |
| Wbudowany przedwzmacniacz | tak |
| Średnica talerza | 190 mm |
| Długość ramienia | 180 mm |
| Prędkość obrotowa (obr./min) | 33 1/3, 45, 78 |
| Złącza | AUX, czytnik kart pamięci, USB, wyjście audio |
| Załączone wyposażenie | Kabel zasilający |
| Stan opakowania | zastępcze |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 09cda3b2-084c-4629-bbb2-dfbe76f6c22d
Podobne wyszukiwania
Gramofony Łódź
 
(160)
Gramofony Konstantynów Łódzki
 
(92)
Gramofony Warszawa
 
(82)
Gramofony Poznań
 
(73)
Gramofony Zakręt
 
(43)
Gramofony Kraków
 
(34)
Gramofony Bolesławiec
 
(28)
Gramofony Wrocław
 
(28)
Gramofony Piła
 
(27)
Gramofony Kęty
 
(24)
Gramofony Gdańsk
 
(22)
Gramofony Reda
 
(21)
Gramofony Szczecin
 
(20)
Gramofony Gorzów Wielkopolski
 
(16)
Gramofony Gdynia
 
(15)
Gramofony Raszków
 
(15)
Gramofony Bydgoszcz
 
(14)
Gramofony Rzeszów
 
(14)
Gramofony Ostrów Wielkopolski
 
(13)
Gramofony Świdnica
 
(13)
Gramofony Tarnów
 
(11)
Gramofony Międzychód
 
(11)
Gramofony Siedlce
 
(11)
Gramofony Lublin
 
(10)
Gramofony Białystok
 
(10)
Gramofony Świebodzin
 
(10)
Gramofony Oleśnica
 
(10)
Gramofony Ciechanów
 
(9)
Gramofony Katowice
 
(9)
Gramofony Biała Podlaska
 
(9)
Gramofony Jaryszów
 
(9)
Gramofony Jelenia Góra
 
(8)
Gramofony Garbów
 
(8)
Gramofony Skwierzyna
 
(8)
Gramofony Pawłowice
 
(8)
Gramofony Wadowice
 
(8)
Gramofony Olsztyn
 
(7)
Gramofony Okuniew
 
(7)
Gramofony Zielona Góra
 
(7)
Gramofony Wałbrzych
 
(7)
Gramofony Solec Kujawski
 
(7)
Gramofony Grudziądz
 
(7)
Gramofony Kielce
 
(6)
Gramofony Koszalin
 
(6)
Gramofony Krośniewice
 
(6)
Gramofony Dzierżoniów
 
(6)
Gramofony Staszów
 
(5)
Gramofony Gorzupia
 
(5)
Gramofony Sosnowiec
 
(5)
Gramofony Wyględy
 
(5)
Gramofony Chęciny
 
(5)
Gramofony Gliwice
 
(5)
Gramofony Tarnowskie Góry
 
(5)
Gramofony Jędrzejów
 
(5)
Gramofony Bytom
 
(5)
Gramofony Poraj
 
(5)
Gramofony Krotoszyn
 
(4)
Gramofony Świebodzice
 
(4)
Gramofony Wołomin
 
(4)
Gramofony Elbląg
 
(4)
Gramofony Bielsko-Biała
 
(4)
Gramofony Napierki
 
(4)
Gramofony Legnica
 
(4)
Gramofony Siedliszcze
 
(4)
Gramofony Olkusz
 
(4)
Gramofony Sochocin
 
(4)
Gramofony Zamość
 
(4)
Gramofony Tomaszów Mazowiecki
 
(4)
Gramofony Słupsk
 
(4)
Gramofony Brzesko
 
(4)