| Stan | Bardzo dobry |
| Rodzaj | magnetyczny |
| Długość produktu po rozłożeniu | 93 cm |
| Wysokość produktu po rozłożeniu | 158 cm |
| Waga koła zamachowego | 7 kg |
| Liczba stopni regulacji oporu | 8 |
| Szerokość produktu po rozłożeniu | 64 cm |
| Kod producenta | 5942608 |
| Marka | Zipro |
| Model | Climber |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Waga produktu | 35 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f2f79dc2-d9bc-4a1e-a30c-d455688427fb
Podobne wyszukiwania
Trenażery eliptyczne Warszawa
 
(63)
Trenażery eliptyczne Kraków
 
(25)
Trenażery eliptyczne Wrocław
 
(23)
Trenażery eliptyczne Łódź
 
(16)
Trenażery eliptyczne Ostrzeszów
 
(14)
Trenażery eliptyczne Gdańsk
 
(13)
Trenażery eliptyczne Poznań
 
(13)
Trenażery eliptyczne Lublin
 
(10)
Trenażery eliptyczne Szczecin
 
(10)
Trenażery eliptyczne Głogów
 
(10)
Trenażery eliptyczne Legnica
 
(8)
Trenażery eliptyczne Bąkowo
 
(8)
Trenażery eliptyczne Częstochowa
 
(7)
Trenażery eliptyczne Wierzbna
 
(7)
Trenażery eliptyczne Katowice
 
(6)
Trenażery eliptyczne Strzyżów
 
(6)
Trenażery eliptyczne Janków Przygodzki
 
(5)
Trenażery eliptyczne Rzeszów
 
(5)
Trenażery eliptyczne Suwałki
 
(4)
Trenażery eliptyczne Pabianice
 
(4)
Trenażery eliptyczne Gdynia
 
(4)
Trenażery eliptyczne Sieradz
 
(4)
Trenażery eliptyczne Piotrków Trybunalski
 
(4)
Trenażery eliptyczne Radom
 
(4)
Trenażery eliptyczne Bydgoszcz
 
(4)
Trenażery eliptyczne Olsztyn
 
(4)
Trenażery eliptyczne Sosnowiec
 
(4)
Trenażery eliptyczne Trzcianka
 
(4)
Trenażery eliptyczne Płock
 
(4)
Trenażery eliptyczne Zielona Góra
 
(4)
Trenażery eliptyczne Opole
 
(4)
Trenażery eliptyczne Stargard
 
(4)
Trenażery eliptyczne Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Trenażery eliptyczne Dryżyna
 
(4)
Trenażery eliptyczne Borkowo
 
(4)